Organicadent Doğal Diş Macunu Seyahat Boy 15ml

Ürün Kodu: Organicadent.003   /
Barkod: 8681586277271
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı
Ürün Faydası


ORGANICADENT ağız ve diş sağlığınızı en doğal yolla korumayı amaçlar. Ağız yapısının doğal pH değerinin ve nem oranının korunmasına yardımcıdır. Calcium Carbonate: Kalsiyum karbonat kalsiyum kaynağı olarak kullanılır. Güçlü bir temizleme gücüne sahiptir. Dişlerin doğal renginin korunmasına yardımcıdır. ORGANICADENT Diş Macunu doğal kalsiyum karbonat içermektedir. Sorbitol: Sorbitol meyveden elde edilen doğal bir tatlandırıcıdır. Ağız bakım ürünlerinde kullanılması güvenlidir. FDA tarafından güvenli ürünler listesinde yer almaktadır. Glycerin: Kullanılan Glycerin bitkiden elde edilmiştir. ORGANICADENT Diş Macunu’nun yumuşak yapısını oluşturur. Yumuşak yapısı ile dişlerin hassas bir şekilde fırçalanmasına yardımcı olur. Diş yapısının zarar görmesinin önlenmesine yardımcıdır. Organik sertifikalı içeriktir. Hydrolyzed Olive Fruit: Hydrolyzed Olive Fruit güçlü bir antioksidan özellik gösterir. Zeytin meyvesinden elde edilir. Organik sertifikalı içeriktir. Salvadore Persica Bark/Root Extract: Misvak olarak da bilinmektedir. Diş sağlığında önemli bir rol oynamaktadır. Ağız içi bölgesinin ve dişlerin temizlenmesinde ve temiz bir şekilde muhafaza edilmesinde önemli bir rol oynar. Aroma: Menthol aroması ile ağızınızda hoş bir ferahlık bırakır. Propolis Extract: Güçlü bir antioksidandır. Ağız sağlığının korunmasında önemli bir rol oynar. Antibakteriyel etki ye sahiptir. Ağız içi florasının düzenlenmesinde rol oynar. Caprylyl/Capryl Glucoside: Dişlerin hassas bir şekilde temizlenmesine yardımcı olur. Kalsiyum karbonatın aşındırıcı etkisini azaltır. Diş bakımının yapılması sırasında diş yapısının zarar görmesini engeller. Menthol: Uçucu bir yağ olan menthol ağız bakımı için oldukça önemlidir. Etkili bir bakım sağlar. Menthol aynı zamanda ORGANICADENT Diş Macununun son tüketim tarihine korunmasına ve tazeliğini korumasına yardımcı olur. Melaleuca Alternifolia Leaf Oil: Ağız ve diş hijyenine yardımcıdır. Güçlü bir antioksidan ve antibakteriiyel etkiye sahiptir. Melaleuca Alternifolia Leaf Oil aynı zamanda ORGANICADENT Diş Macununun son tüketim tarihine korunmasına ve tazeliğini korumasına yardımcı olur. Potassium Sorbate: Ürünün içerisinde hammadde olarak kullanılmamaktadır. Ürün içerisindeki Salvadore Persica Bark/Root Extract hammaddesinden ileri gelmektedir. Gıdalarda kullanımına izin verilen tek organik asit yapısında koruyucu maddedir. Ağız içi, diş ve mukoza yapısının bu maddeye maruz kalmasında hiçbir sakınca yoktur. ORGANICADENT Diş Macunu diş bakımının tüm gerekliliklerini yerine getirmeyi amaçlayan bir üründür. İçeriğindeki hammaddeler ve üretim prosesi ile hem helal sertifikalandırma hem de organic sertifikalandırılma koşullarına tam olarak uymaktadır. Yapay tatlandırıcı, sentetik hammaddeler ve renklendiriciler içermez. ORGANICADENT Diş Macunu’nun içerisindeki tüm içerikler doğal yollarla elde edilmiştir. Hayvansal veya hayvansal kökenli hiçbir madde üründe bulunmamaktadır. Ürün alkol içermemektedir.

Kullanım Şekli


Bezelye tanesi kadar Organicadent diş macununu diş fırçanızın üzerine sıkınız. Dişlerinizi fırçalayınız ve dairesel hareketler ile diş etlerinize masaj yapınız. Ağızınızı su ile çalkalayınız.

Uyarılar
İçindekiler


Calcium Carbonate, Sorbitol, Glycerin, Aqua, Hydrolyzed Olive Fruit, Aroma, Salvadore Persica Bark/Root Extract, Caprylyl/Capryl Glucoside, Propolis Extract, Menthol, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Potassium Sorbate.
Menşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: Organica Natural Dış. Tic. Ltd
Kullanım Zamanı: Sabah ve Akşam
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR