Perricone Yüz Sıkılaştırıcı Serum 59 ml

Ürün Kodu: PerriconeMD.004   /
Barkod: 651473553403
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Yüksek Potansiyel Klasikler Yüz Sıkılaştırıcı Serum, Perricone MDnin imza bilimlerinin en yüksek potansiyelini içeren bir kırışıklık karşıtı serum serumudur. Bu yoğun kırışıklık serumu cildin pürüzsüzleşmesine yardımcı olmak ve kırışıklıkların uzunluğunu, genişliğini ve derinliğini gözle görülür bir şekilde azaltmak için alfa lipoik asite sahiptir. 

Ürün Faydası


Bu kırışıklık karşıtı serumun eşsiz gücü, çoklu bilimlerinde yatmaktadır. Güçlü bir antioksidan olan Alfa lipoik asit, kırışıklık derinliğinin görünümünü iyileştirir. DMAE, cildin görünümünü gözle görülür şekilde kaldırarak ve sıkılaştırarak kırışıklığın uzunluğunu ve genişliğini giderir. Hyaluronik asit, bu kırışıklık serumunun çoklu görev gücüne katkıda bulunur, bu da yoğun nemlendirici ve istisnai olarak etkili bir kırışıklık karşıtı serum oluşturur.

Kullanım Şekli


Temizlendikten sonra, hafif bir yukarı hareket kullanarak yüzünüze ve boynunuza masaj yapın. Tamamen emilinceye kadar bekleyin ve en sevdiğiniz Perricone MD nemlendiriciyi tercih edin. Sabahları ve akşamları kullanın.

Uyarılar
İçindekiler


Su / Aqua / Eau, Dimetil MEA, Tiyoktik Asit, İzopropil Palmitat, Setearil Alkol, Tirozin, Glikolik Asit, Dimetil İzosorbid, Propandiol, Gliseril Stearat, PEG-100 Stearat, Üre, Fosfatidilkolin, Ksantan Glukan Asetat Magnum Tirosin, Piridoksin HCL, Bakır Glukonat, Sodyum Hyaluronat, BHT, Disodyum EDTA, Cetearet-20, Amonyum Akrilloyldimetiltütarat / VP Kopolimer, Dimetikon, Caprylyl Glikol, Çinko Sülfat, Fenoksi Etanol, Sorri, Sitil, Asur Turin, Turin, Sulu Turid, Turin Asidi , Linalool. 
Menşei: ABD
Kullanım Zamanı: Sabah Akşam
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR