Predictor Express Hızlı Sonuç

Marka:
Ürün Kodu: Predictor.002   /
Barkod: 5391520944581
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı
Ürün Faydası


Predictor hamile kadınların idrarında bulunan bir hamilelik hormonu olan insan Koryonik Gonadotropin (hCG) miktarını ölçer. Bu hormon aşılamadan hemen sonra plasentadan salınır ve hamileliğin erken evrelerinde hızla artar. Hamile olmayan kadınlarda normal hCG seviyesi 5 mlU/mlden azdır. Predictor® tahmini adet gününüzden itibaren hCG konsantrasyonlarını %99un üzerinde bir doğruluk oranıyla tespit eder. 

Predictor günün herhangi bir vaktinde kullanılabilir. Test uygulamadan önce aşırı sıvı alımı hamilelik hormonunu sulandırabilir, bu yüzden test uygulamadan önce normaldeki gibi sıvı alın. Düzensiz bir adet döngünüz varsa, testi son ayın en uzun döngüsünü temel alarak uygulayın.

Adetinizin geciktiği günden itibaren ve sonrasında test uygulamaya başlayabilirsiniz.Kullanım Şekli


1. ADIM TESTİ UYGULAYIN

1. Testi idrar akışı sırasında uygulayın.

Test çubuğunu aşağı dönük emici uç idrar akışınızla temas edecek şekilde yalnızca 5 saniye tutun.

 

 2. VEYA Temiz, kuru bir kaba bir miktar idrar örneği alın.

Emici ucun tamamını idrara daldırarak yalnızca 20 saniye bekleyin.

 

2. ADIM 1 DAKİKA BEKLEYİN

 Kapağı geri takın ve çubuğu gösterge penceresi üste gelecek şekilde düz bir yüzeye koyun. Sonucu okumadan önce 1 dakika bekleyin.

 

3. ADIM SONUCUNUZU OKUYUN

 HAMİLE

Sonuç penceresinde iki pembe çizgi. Bir çizginin diğerine göre daha soluk olması muhtemeldir. Bu yine de sonucun pozitif olması anlamına gelir.

 

 HAMİLE DEĞİL

Sonuç penceresinde bir pembe çizgi.

 

Uyarılar
İçindekilerÜretici / İthalatçı: Omega Pharma Kişisel Bakım Ürü

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR