Skinceuticals Discoloration Defense Serum Cilt Serumu 30 ml

Ürün Kodu: Skinceuticals.040   /
Barkod: 3606000481282
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Cilt görünümünü düzenleyici leke bakım serumu.
 

Ürün Faydası


Cilt tonunu düzenlemeye yardımcıdır.

Lekelerin görünümünü azaltmaya yardımcıdır.

Cilt parlaklılığına arttırmaya yardımcıdır.

Cildin eşit ve aydınlık bir tonda olmasına yardımcı bakım sağlar.
 

Kullanım Şekli


Günde iki kez, yüze bu cilt rengini değiştirme serumu 3-5 damla uygulayın.

Sabah kullanıyorsanız, SkinCeuticals C vitamini serumundan sonra uygulayın ve SkinCeuticals geniş spektrumlu SPF 50+ güneş koruyucu uygulayın.

?Bu ürünü kullanırken güneşe maruz kalmayı sınırlayın
 

İçermez

Parfüm içermez, Sülfat içermez, Alkol içermez, Sabun içermez, Renklendirici içermez,


Menşei: Fransa
Üretici / İthalatçı: L'oréal Türkiye Kozmetik Tic.
Kullanım Zamanı: Günde iki kez, yüze bu cilt re
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI


Estetisyen Güzellik Uzmanı Mualla İri

Skinceuticals cilt görünümünü düzenleyici ve aydınalatıcı leke serumu 30 ml ton farklılıklarını ortadan kaldıran bu etkin sonuç odaklı Serumu Cilt tonu eşitsizlıklerinde mat , yorgun görünümlü Cilt durumlarında ve oluşmuş Lekelerde güvenle kullanabilirsiniz. İçeriğinde bulunan tedaviyi destekleyen zengin içeriğiyle sizleri mutlu edecektir. Kullanımı Sabah ,Akşam kullanıma uygun bir bakım Serumudur Dilerseniz sadece akşamları da tercih edebilirsiniz . Temiz cilde Tonikten sonra 4/5damla tüm yüze masaj yaparak uygulayın ardından uygun nemlendirici krem ile tamamlayın.ÇOK SATANLAR