Zigavus Extra Plus 450 ml Şampuan

Marka:
Ürün Kodu: Zigavus.003   /
Barkod: 8699349130046
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Saç dökülmesi 

Ürün Faydası


Zigavus Extra Plus Sarımsaklı Şampuan, yoğun saç dökülmelerine karşı etkinliği kanıtlanmış bir şampuandır. Saç bakımınızı tam olarak yapar,daha güçlü ve sağlıklı saçlar sunar. “Saç dökülmesi problemlerime ne iyi gelir, sarımsaklı şampuanın etkileri nedir?” sorularınızın tam karşılığıdır. Saç dökülmesi problemlerine özel olarak, Alman Laboratuvarlarında çalışılmış bu ürün,saç dökülmesini durdurması konusunda yapılan 21 günlük kullanım testlerinde %87.5 başarı oranını yakalamıştır. İçerisindeki yoğun sarımsak ekstresine rağmen, KOKUSUZ olarak üretilen sarımsak şampuanı,yoğun saç dökülmesini durdurmada özellikle etkilidir. Saçınızın yağ-nem dengesini sağlar, saçlı deriyi problemlerden arındırır,sağlıklı saç gelişiminizi destekler.

  1. Zigavus extra plus, düzenli ve sürekli kullanıldığında etkisini göstermekte ve saç dökülmesini önlemektedir.

    Saç derisinde biriken ölü hücreleri temizleyerek kepek oluşumunu engeller.

  2. Beta-karoten, çinko ve kalsiyumca zengin olan sarımsak ekstresi sayesinde saça sağlık, canlılık ve direnç kazandırır.

  3. Sarımsak kokusu içermez.

  4. Saç kaybını saç ekim yöntemiyle gidermiş kişiler rahatlıkla kullanabilir.

  5. Sağlıklı saç gelişimi için uygun ortamı hazırlamak suretiyle saç dökülmesini engeller.

  6. Saç hücrelerini besleyerek, saçların dolgun görünüm kazanmasına yardımcı olur.

  7. pH değeri saç derisi ve cilde uygun olup irritasyona sebep olmaz.

  8. Dermatolojik, Alerjik, Mikrobiyolojik testleri Quality Assurance & Control Systems QACS Laboratuvarları tarafından yapılmaktadır.Avrupa’nın önde gelen laboratuvarlarından Skinlab tarafından yapılan uygulama ve test sonuçları, dermatolog görüşleri esas alındığında, sarımsaklı şampuanın özelliklerini ve etkinliğini kanıtladığını onaylar.

 
Kullanım Şekli


Bir miktar şampuanı ıslak saç derisine masaj yaparak uyguladıktan sonra durulayın. Aynı yöntemi tekrar uygulayıp 2-3 dakika bekletin. Böylece sarımsak ekstresindeki maddeler saç derisine nüfuz edecektir. Son olarak saçınızı bol su ile durulayın. Zigavus Extra Plus Sarımsaklı şampuanın etkisini görebilmeniz için başka bir ürün kullanmayınız.

Uyarılar
İçindekilerMenşei: Almanya
Üretici / İthalatçı: Zigavus Kozmetik Ltd. Şti
Kullanım Yeri: Vücut
Kullanım Zamanı: Duşta Kullanılır
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR