Philips Avent

Philips Avent Ürünleri Nerede Satılıyor?

Philips avent ürünleri anne bebek malzemelerine özel olarak hazırlanmış bir seridir. Sitemizden uygun fiyatlı ve çeşitli anne çocuk ürünlerine kolayca ulaşabilirsiniz.
 

Philips Avent Anne ve Bebek Bakım Ürünleri Neler?

Bebeklerin doğumundan itibaren annelerin ve çocukların ihtiyacı olan ürünler Philips Avent set çeşitleri içerisinde bulunuyor. Biberon, yalancı emzik, emzik tutacağı, biberon emziği, biberon ısıtıcı, nemlendirici göğüs ucu kremi, göğüs pedi ve daha birçok anne ve bebek bakım ürünlerine Philip avent güvencesiyle sahip olabilirsiniz.
 

Philips Avent Suluk Kaç Ml?

Philips avent suluk çocukların keyifli bir şekilde besinleri tüketmesi ve beslenirken sağlıklarını zararlı kimyasallardan korumak için tasarlanmıştır. 260 ml, 340 ml, 200ml, 60ml, 240 ml gibi değişen hacimlerde ürünlere ulaşabilirsiniz. Biberon, suluk, mama kabı ve yenidoğan seti gibi seçenekler arasından çocuğunuzun ve sizin ihtiyaçlarına uygun bir seçim yapabilirsiniz.
 
Philips Avent Set İçeriğinde Neler Var?
Philips avent set, çocukların dünyaya geldikleri andan itibaren ihtiyaçları olacak beslenme malzemelerini bir arada sunar. Yenidoğana özel avent suluk gibi farklı seçeneklerin de olduğu ürün gruplarımızda kampanyalı seçimler yapabilirsiniz. Biberon, biberon emziği, emzik, emzik tutacağından oluşan hediye seti; çatal kaşık ve bıçaktan oluşan çocuk beslenme seti gibi farklı seçimlerle bebeğinize uygun bir alışveriş yapabilirsiniz.
 
Philips Avent Biberon Nasıl Temizlenir?
Philips avent suluk ve avent biberon alımınızda temizliğini sağlamak için beraberinde bir fırça sipariş edebilirsiniz. Özel biberon fırçası biberonun kolay ve etkili bir şekilde temizlenmesini destekler. Bu sayede bebeğinizin sağlıklı bir şekilde beslenmesine yardımcı olabilirsiniz. Avent biberon ve suluklarda kullanabileceğiniz biberon temizleme fırçası ile çocuğunuzun sağlıklı, hijyenik ve temiz bir beslenme yapmasını sağlayabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.