Coresatin Barrier Lotion Nemlendirici Losyon 200 ml

Marka:
Ürün Kodu: Coresatin.004   /
Barkod: 289128
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Bebekler, çocuklar ve yetişkinler için yoğun nemlendirici ve bariyer oluşturucu cilt losyonu
Ürün Faydası  • Bebekler, çocuklar ve yetişkinler için yoğun nemlendirici ve bariyer oluşturucu cilt losyonu

  • Bileşiminde bulunan doğal yağlar cildin lipit yapıları ile aynı işlevi görerek cildin doğal bariyerini nemlendirici ve dengeleye sahip yüksek oranda cilt tarafından anında emilen su içinde yağ içeren nemlendirici ve cilt üzerinde koruyucu bariyer oluşturan emülsiyondur.

  • Cildinizi ve vücudunuzu yoğun bir şekilde nemlendirici özelliğe sahip, kuru ve pullanmış cildinizi yumuşatıcı ve etkili bir şekilde rahatlatıcıdır.

  • Cilt üzerindeki transepidermal su kaybını en aza indirerek cildinizi korur, besler ve nemli tutar.
Kullanım Şekli


Uygulamadan önce cildinizi temizleyiniz ve kurulayınız.

Temiz cildinize dairesel masaj hareketleri ile uygulama yapınız.

Günde 2 ya da 3 kere kullanabilirsiniz.

Uyarılar
İçindekilerMenşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Bianco Farma
Kullanım Yeri: Yüz
Kullanım Zamanı: Sabah Akşam İstenilen sıklıkt
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR