Coresatin

Coresatin Ne İşe Yarar?

Nemlendirici ve besleyici içeriklere sahip Coresatin ürünleri hem saç hem de cilt üzerinde kullanıma uygun alternatifleri içermektedir. Coresatin pembe , yeşil, sarı, mavi ve mor gibi farklı renkler ile birbirinden ayrılmış kremlere sahiptir. Markanın kremlerinin renk ayrımları formüllerinde yer alan içeriklere göre gerçekleşir. Welldermo olarak sizlerle buluşturduğumuz kategoriye göz atabilir, Coresatin sarı kremlerine ve daha birçok çeşidine ulaşabilirsiniz.
 

Coresatin Pembe Ne İçin Kullanılır?

Coresatin pembe cilt bakım kremi, bebeklerin cildiyle uyum sağlayacak şekilde geliştirilmiştir. Bu kremin formülleri, hassas cilt dokusu için özel olarak hazırlanmıştır. Formülünde yer alan besleyici içerikler arasında pantenol, B6 ve E vitamini bulunmaktadır. Coresatin pembe krem, sadece bebekler değil, hassas cilde sahip herkes tarafından kullanılmaktadır. Cilt üzerindeki koruyucu katmanı destekleyerek nem kaybının azaltılmasına yardımcı olmaktadır.
 

Coresatin Mavi Ne İşe Yarar?

Markanın cilt bakım kremleri arasında bulunan Coresatin mavi hem erkek hem de kadınlar tarafından kullanılmaktadır. Formülünün kapsamlı bir destek sağlamasının nedeni, zengin içeriğidir. Allantoin ve aleo vera, içeriğinin en dikkat çekici parçalarındandır. Cildin nemlendirilmesine yardımcı olurken doğal dokusunu da korumaktadır. Coresatin mavi kremlerinin hafif formülü, cilt üzerinden kolayca emilmesini sağlamaktadır.
 
Coresatin Sarı Ne İşe Yarar?
Coresatin sarı cilt bakım kremleri, içeriğinde deniz bitkilerinden elde edilen özel yağları barındırmaktadır. Yabani iğde yağı, nemlendirici özelliklerini destekleyen ve kremin etkisini arttıran bir maddedir. Bu yağ, allantoin ve aleo vera ile desteklenmektedir. Sabah, akşam, ihtiyaç duyulan her anda kullanılan Coresatin sarı krem, geride hoş kokular bırakmaktadır. Cildin doğal dengesi baz alınarak oluşturulmuş içerikleri sayesinde olabilecek en yumuşak sonuçlar elde edilir. Sahip olunan nemin korunmasına ve besleyici unsurların ciltte tutulmasına yardımcı olur.
 
Coresatin Fiyatları Ne Kadar?
Cilt ve saç bakımı için yüksek kalitedeki Coresatin ürünlerine ulaşmanızı mümkün kılan uygun fiyat aralıkları, sayfamızda yer almaktadır. Welldermo olarak online alışveriş konforuyla sunduğumuz Coresatin ürünleri , indirimli fiyat aralıklarına sahiptir. Sayfamızdan bu indirimleri takip edebilir, Coresatin mavi kremlerine ve çok daha fazlasına sahip olabilirsiniz.