Doctor Babor 3D Cellulite Selülit Görünümünü Düzeltici Losyon

Ürün Kodu : DoctorBabor.011   /
Barkod: 4015165318798
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Vücuttaki sorunlu alanları sıkılaştırır ve düzeltir
 

Ürün Faydası


Bu sıkılaştırıcı vücut losyonu, cildin altındaki yağ birikintilerinin sayısını azaltmak, daha hızlı yağ dökülmesini etkinleştirmek ve bağ dokusunu sıkılaştırmak, daha yumuşak ve daha mükemmel bir yüzey dokusu oluşturmak için Hexapeptide-39 ve Kafein içeren yenilikçi bir bileşen kompleksi içerir. Rollerball aplikatörü ve yenilikçi özütler sayesinde, bu losyon cildi temas halinde ısıtır - daha iyi mikro sirkülasyonu teşvik eder ve uygulama tamamlandığında soğutma etkisi sağlar. Selülitin ciddiyetinde gözle görülür bir fark görmek için dört hafta boyunca kullanın.
 

Kullanım Şekli


Tüm cilt tipleri için uygundur, her sabah en iyi sonucu almak için rollerball aplikatörü kullanarak uygulayın.
 

 


Menşei: Almanya
Üretici / İthalatçı: İNANIR GRUP
Kullanım Yeri: Vücut
Kullanım Zamanı: Sabah Akşam
Cinsiyet: Kadın

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI


Estetisyen Güzellik Uzmanı Mualla İri

Doctor Babor Selülit Losyonu Doctor Babor yüksek teknoloji kullanarak Selülit oluşumunu engellemek amacıyla tasarlanan bu Losyon kullanıldığı andan itibaren etkisini gösterir Isıtarak yağları parçalar etki uzun süre devam eder en inaççı Selülit ‘te bile sonuca götürür ve giderek Vücut soğumaya başlar Losyon ucundaki başlık sayesınde daha rahat masaj uygulayabilirsiniz düzenli uygulama çok önemlidir Vucut giderek şekil almaya başlar ve pürüzsüz kadifemsi bir hal alır sizde sonuca ulaşmak istiyorsanız kesinlikle tavsiye ediyorum. Kullanımı sabah ve akşamÇOK SATANLAR