Doctor Babor Collagen Booster Yoğun Kolajen Kremi

Ürün Kodu: DoctorBabor.014   /
Barkod: 4015165325864
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Cildin sıkılığını ve elastikiyetini arttırır
 

Ürün Faydası


Cildi nemlendirmek, yeniden inşa etmek ve dolgunlaştırmak için özel bileşenler kullanarak, bu son derece zengin nemlendirici, yaşlanma lekeleriyle eş anlamlı olan sıkılık kaybını giderirken aynı zamanda kırışıklıkların şiddetini azaltır ve cildin koruyucu bariyerini güçlendirir. Zamanla, cilt daha sıkı, daha elastik ve esnek, daha pürüzsüz ve dokuda daha da düzgünleşir.
 

Kullanım Şekli


Olgun ve kuru ciltler için uygundur, en iyi sonucu almak için günde bir veya iki kez yüzünüzde ve boynunuzdaki temiz kuru cilde masaj yapın.
 

 


Menşei: Almanya
Üretici / İthalatçı: İNANIR GRUP
Kullanım Zamanı: Sabah Akşam
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI


Estetisyen Güzellik Uzmanı Mualla İri

Doctor Babor Kolajen Kremi Olgun Ciltlere Özel Kolajen içeriğiyle zengin olan bakım kremi Cildin bağ dokusunu güçlendirir. Elastikiyeti artırır nem rezervlerini doldurarak cilde dolgunluk kazandırır ve daha sıkı ve pürüzsüz görünmesini sağlar. Cilt giderek her geçen gün daha homojen ve sağlıklı güzel görünmeye başlar çizgiler görünümünü kaybeder böylece cildinizin durumumu korumak ve kollamak istiyorsanız mutlaka kullanmanızı tavsiye ederim.kullanımı Sabah Akşam temizlenmiş cilde Tonikten sonra masaj yaparak uygulayın.ÇOK SATANLAR