Doctor Babor Dual Eye Solution Anti-Aging Solusyon

Ürün Kodu: DoctorBabor.019   /
Barkod: 4015165319955
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


% 2,5 tripeptid çözeltisi ile göz çevresine canlı bir görünüm verir.
 

Ürün Faydası


Göz kremi, gündüz veya gece farketmeksizin, göz çevrenizdeki tüm ihtiyaçları hedeflemek için özel olarak geliştirilmiştir. Göz çevrenize çarpıcı ve canlı bir görünüm kazandırmak için etkili bir şekilde çalışan% 2.5 tripeptid bir çözümdür. Bir tarafta göz bölgesini pürüzsüzleştirmeye ve sıkılaştırmaya yardımcı olan bir Hidro-Dolgu ve Gün Yükseltme Kompleksi içeren Göz Kremi gününü alırken aynı zamanda gün içerisinde daha parlak bir görünüm elde etmek için göz altındaki koyu halkaları azaltır. Diğer taraftan, gece boyunca istenmeyen koyu halkaların, şişkinliğin ve torbaların görünümünün azalmasına yardımcı olan Yeniden Şarj Kompleksine sahip Göz Kremi Gecesine kavuşursunuz. Bu, gece veya gündüz göz alanınıza harikalar yaratan tek bir paketteki nihai ikilidir.
 

Kullanım Şekli


Temizlemeden sonra sabahları az miktarda Göz Kremi Gününü ve temizlemeden sonra her akşam Göz Kremi Gecesini en iyi sonuçları almak için uygulayın.
 

 

İçindekiler


Aqua, Prunus Amygdalus Dulcis Yağı, Butilen Glikol, Gliserin, Poligliserin-6 Stearat, Setearil Alkol, Sorbitol, Skualen, Tokoksil Asetat, Cetearil Glukozit, Desilolidoksiniloiloksiniloiloksiniloiloksiniloksin Kabuk Özü, Ksantan Sakızı, Karbomer, Sodyum Laktat, Sodyum Pca, Etilheksilgliserin, Kafein, Allantoin, Sodyum Cetearil Sülfat, Disodyum Edta, Sodyum Hiyalüronat, Mika, Sodyum Hidroksit, Glikolik Asit, Biosakkarit Glukan-Silasil Glukan Siaril Glukan Siaril Glikan Silasil Glikan Silasiltan, Sodyum , Lesitin, Askorbil Palmitat, Pantolakton, Gliseril Stearat, Palmitoil Tripeptit-5, Gliseril Oleat, Sodyum Benzoat, Sitrik Asit, Glisin, Fruktoz, Üre, Laktik Asit, İnositol, Silika.


Menşei: Almanya
Üretici / İthalatçı: İNANIR GRUP
Kullanım Zamanı: Sabah Akşam
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI


Estetisyen Güzellik Uzmanı Mualla İri

Doctor Babor Anti Aging Solüsyon Doctor Babor Dual Eye Solution Anti-Aging Solusyon Sağlıklı göz çevresine özel bu Solüsyon göz çevresindeki yaşlılık izlerini onarır yoğun nem verir esneklik kazandırır derin kırışıklıklarda etkin rol alır. Göz çevresini aydınlatarak yorgunluk izlerini ortadan kaldırır. düşmüş göz kapaklarını sıkılaştırarak yukarı doğru kaldırır . Böylece daha genç görünmesini sağlar bu göz çevresini Özelikle Olgun Cilt yapılarına öneririm . Kullanımı Sabah Akşam bir mercimek tanesi alıp masaj yaparak uygulayın.ÇOK SATANLAR