Filorga

Filorga Ürünleri Neler?

Filorga , makyaj ve cilt bakımı adına özel olarak hazırlanmış bir markadır. Güneş korumalı fondöten, transparan pudra, dolgunlaştırıcı konsantre serum gibi makyaj malzemelerine ek; yaşlanma karşıtı canlandırıcı bakım kremi, kırışık engelleyici maske, onarıcı göz kremi gibi bakım ürünleri sitemizde sizleri bekliyor.
 

Filorga Serum Ne İşe Yarar?

Filorga serum, içeriğindeki yoğunlaşmış besleyici ve onarıcı formüller sayesinde cilt sorunlarınıza özel bir bakım yapar. Kırışıklık karşıtı, koyu lekeler, sıkılaştırıcı, nemlendirici, dolgunlaştırıcı gibi farklı etkileri sunan ürünlerle etkili bir bakıma yardımcı olabilirsiniz. Filorga time filler mat serisi gibi cildinizi nemlendirirken dolgunlaştıran ve mat bir cildi destekleyen ürünlerle daha genç bir görünüm elde edebilirsiniz.
 

Filorga Kullananlar Hangi Ürünleri Tercih Ediyor?

Düzenli olarak Filorga kullananlar ve markayla yeni tanışanların ortak noktada buluştuğu birçok ürün vardır. En çok tercih edilen ürünler denildiğinde ilk sıralarda Filorga Ncef Reverse ve Filorga Lift Structure yer alıyor. Özel formül olan NCEF kompleks hyaluronik asit, vitamin ve çeşitli mineraller içerir. Bu sayede cildinizin dengeli ve yumuşak bir dokuya sahip olmasını sağlayabilirsiniz.
 
Filorga Optimeyes Nasıl Kullanılır?
Filorga Optimeyes göz bandı, makyaj temizleyici serum ve kaş kirpik serumu gibi farklı ürün seçenekleri içeren bir seridir. Göz çevresi için hassas ve hafif bir temizlik deneyimini destekleyen yapısı sayesinde nem dengesi korunmuş bir bitiriş yapabilirsiniz. Temiz cildinize bir pamuk yardımıyla daireler çizip masaj yaparak uygulayarak ürünün nüfuz etmesini sağlayabilirsiniz. Düzenli kullanımda şişlik, renk değişimi, koyu renk halkalar ve göz çevresindeki huzursuzluğun giderilmesine yardımcı olur.
 
Florga Hydra Filler Nasıl Kullanılır?
Filorga hydra filler cildin nem dengesinin korunması ve etkili bir bakım yapılması için tasarlanmıştır. Yoğun nemlendirici etkisi hem yağlı ciltler hem de kuru ciltler için özelleşmiş seçenekler sunar. Temiz ve sağlam cilt bariyerinizin korunduğu yüz, dekolte ve boyun bölgesine ürünü uygulayarak etkisini göstermesini sağlayabilirsiniz. Günlük krem, gündüz kremi olarak kullanıma uygun olan hafif yapısı cildinizin desteklenmesine yardımcı olur. Cilt sağlığınız ve güzelliğinizi destekleyen ürünlere sitemizden ulaşabilirsiniz.