Filorga

FİLORGA ÜRÜNLERİ VE FAYDALARI

Filorga markası kozmetik dünyasına sunmuş olduğu ürün çeşitliliği ile sevilmekte ve sıklıkta tercih edilmektedir. Sitemizden yapacağınız Filorga ürünleri alışverişlerinizde karlı çıkan taraf sizler olur ve piyasada en uygun en kalite en hızlı şekilde siparişinizi tamamlayabilirsiniz.
Filorga markasının özellikle makyaj alanında ki başarılı ürünleri arasında Filorga fondöten kullananlar güneş koruma etkili muhteşem kapatıcıdan memnun kalmışlardır. Filorga Flash Nude Fluid Spf 30 Pürüzsüzleştirici Fondöten nemlendiricinizden sonra kullanıma uygun pürüzsüzleştirici etkisiyle harika bir görünüm sunacak en iyi fondöten markası olmuştur.

Muhteşem matlaştırıcı etkisi

Sayfamızda sizler için özel fırsatlarla sunduğumuz Filorga Hydra-Filler nemlendirici jel krem kıvamında kullanımı pratiktir. Filorga Hydra-Filler faydaları incelendiğinde genişlemiş gözenekleri anında sıkılaştırma etkisi olduğu görülür. Ürün ayrıca cildinize genç bir görünüm verirken, pürüzsüzlüğü de sizlere sunacaktır.
Serinin bir diğer sevilen ürünü ise Filorga Hydra-Hyal Nemlendirici-Dolgunlaştırıcı Konsantre Serum olmuştur. Filorga dolgu etkili uzman onaylı serum 4HA (doku ve hücrelerin beslenmesi) içeriği yüksek, orta ve düşük molekül ağırlığında ve kapsül içinde siz değerli kullanıcılarına sunulmaktadır. Filorga serumu yüz, boyun ve dekolte bölgenize güvenle uygulama yapabilirsiniz.

Filorga ile daima bakımlı

Yıllarca tüm dünyada güvenle tercih edilen Filorga Time-Filler gece bakım kremi, botoks etkisiyle de nam salmıştır. İnce küçük çizgileri gideren mucizevi Filorga krem dere otu ve passion fruit özü ile şişmiş yüzü ve yastık izlerini de giderir. Gece, temizlenmiş yüz ve boyun bölgesine uygulama yapabilirsiniz.
Kaş ve kirpiklerinizin daha dolgun, bakımlı olmasını sağlayan Filorga Optim Eyes 2 adet aşama ve 2 adet uygulama sunuyor. İlk adımda ve fırçasında yoğunlaştırıcı etki sunan serum, ikinci adımda ise uygulama fırçası her kirpik ve kaşı kaplayarak hacim bakımı yapacaktır.