Mavala El Kremi - Kolajenli

Marka:
Ürün Kodu: Mavala.038   /
Barkod: 7618900920194
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


kuru cilde yumuşaklık sağlamak ve sertleşmeyi, kızarıklığı önlemek için çok nemlendirici deniz kolajeni ile, yatıştırıcı özellikleri ile bilinen allantoini bir araya getirir.
 

Ürün Faydası


MAVALA EL KREMİ kuru, hasar görmüş veya sadece korumak istediğiniz eller için özel olarak formüle edilmiştir. Bileşimi kuru cilde yumuşaklık sağlamak ve sertleşmeyi, kızarıklığı önlemek için çok nemlendirici deniz kolajeni ile, yatıştırıcı özellikleri ile bilinen allantoini bir araya getirir. Cilde nüfuz eden ve nemlendiren, ayrıca elleri günlük yıpratıcı etkenlere karşı koruyacak yapışkan olmayan bir film bırakan hafif bir kremdir.
 

Kullanım Şekli


Dirsekleri ve dizleri unutmadan, ellerin üstüne özel bir dikkat göstererek az miktarda kremle ellere masaj yapın. Her el yıkadıktan sonra ve her akşam gece boyunca etki edebilmesi için yatmadan önce kullanılır.
 

 


Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Sante Kozmetik San. ve Tic. Lt
Kullanım Yeri: El
Kullanım Zamanı: Her Gün

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR