%25indirim
19,90 TL 14,92 TL
%25indirim
29,90 TL 22,42 TL
%25indirim
84,00 TL 63,00 TL

El Bakımı & El Kremi

El Kremi Nedir? Ne İçin Kullanılır?

Günlük hayatta her türlü işimizi halletmemize yardımcı olan ellerimiz, çevreden gelen zararlı etkenlerle karşılaşan ilk parçamızdır. Bu nedenle ihtiyaç duydukları korumanın sağlanması ve gerektiğinde el bakımı yapılması büyük bir önem arz eder. Welldermo olarak sizlerle buluşturduğumuz el kremi seçenekleri hem korumayı sağlamanıza hem de onarıcı bakım yapmanıza yardımcı olacak seçenekler içerir. Bu sayfadan ulaşabileceğiniz el bakımı ürün seçenekleri arasında Caudalie , Abvene, La Roche Posay , Mustela ve Bioderma gibi birçok farklı marka yer alır. Tüm bu seçeneklere El Bakım Kremi sayfamızdan ulaşabilir, ürün bilgileri kısmından hepsinin sunduğu farklı özellikleri sıralayabilirsiniz.
 

El Kremi Nasıl Sürülür?

Yumuşak bir dokuya sahip olan kremler, el üzerine dairesel hareketler yapılarak uygulanır. Bu şekilde emilme oranı arttırılan ve etki hızı yükseltilen el kremi hem iç hem de dış el yüzeylerine eşit olarak sürülür. Welldermo olarak sizlerle buluşturduğumuz her ürünün sunduğu farklı özellikler mevcuttur. Bazı krem seçenekleri hassas ciltlerde kullanıma uygunken diğeri yağlı cilt tipleri için hazırlanmıştır. Sayfamızdaki tüm ürünleri sıralayarak farklı noktalar ve durumlar hedeflenerek hazırlanmış formülleri görebilirsiniz.
 

El Kremi Yüze Sürülür Mü?

Bir bakım kremi olan bu nemlendirici seçenekleri, el üzerinde kullanım hedeflenerek üretilmiştir. Sizlerle buluşturduğumuz ürün yelpazesi içerisinde hem el hem de yüz kullanımı için uygun olarak hazırlanmış alternatifler de yer alır. Seçtiğiniz ürünün üzerinde, yüz için kullanıma uygundur, gibi bir tabir yer almıyorsa sadece eliniz için kullanmanız önerilir.
 
El Kremi Ne Zaman Sürülür?
Hem temizlik hem de koruma noktalarında etki gösteren bu el kremi seçeneklerinin kullanılması için önerilen belirli bir zaman yoktur. Sabah saatlerinde kullanarak gün boyu hissedeceğiniz tazelik hissinin tadını çıkartabilirsiniz. Taşınabilir boyutlara sahip bu ürünleri yanınızda bulundurarak ihtiyaç halinde tekrar sürebilirsiniz. El üzerinde kullanım için özel olarak üretilmiş bu ürün seçeneklerini, istediğiniz her saatte, yılın her zamanında tercih edebilirsiniz. Güçlü formüllere sahip kremler, kış aylarıyla birlikte gelen soğuklarda dahi kullanım için ideal özelliktedir. En iyi el kremi seçenekleri için sayfamızı inceleyin ve kolayca sipariş oluşturun.