Ürün Tükendi
Ürün Tükendi
Ürün Tükendi

El Bakımı & El Kremi

El Kremi Nedir? Ne İçin Kullanılır?

Günlük hayatta her türlü işimizi halletmemize yardımcı olan ellerimiz, çevreden gelen zararlı etkenlerle karşılaşan ilk parçamızdır. Bu nedenle ihtiyaç duydukları korumanın sağlanması ve gerektiğinde el bakımı yapılması büyük bir önem arz eder. Welldermo olarak sizlerle buluşturduğumuz el kremi seçenekleri hem korumayı sağlamanıza hem de onarıcı bakım yapmanıza yardımcı olacak seçenekler içerir. Bu sayfadan ulaşabileceğiniz el bakımı ürün seçenekleri arasında Caudalie , Abvene, La Roche Posay , Mustela ve Bioderma gibi birçok farklı marka yer alır. Tüm bu seçeneklere El Bakım Kremi sayfamızdan ulaşabilir, ürün bilgileri kısmından hepsinin sunduğu farklı özellikleri sıralayabilirsiniz.
 

El Kremi Nasıl Sürülür?

Yumuşak bir dokuya sahip olan kremler, el üzerine dairesel hareketler yapılarak uygulanır. Bu şekilde emilme oranı arttırılan ve etki hızı yükseltilen el kremi hem iç hem de dış el yüzeylerine eşit olarak sürülür. Welldermo olarak sizlerle buluşturduğumuz her ürünün sunduğu farklı özellikler mevcuttur. Bazı krem seçenekleri hassas ciltlerde kullanıma uygunken diğeri yağlı cilt tipleri için hazırlanmıştır. Sayfamızdaki tüm ürünleri sıralayarak farklı noktalar ve durumlar hedeflenerek hazırlanmış formülleri görebilirsiniz.
 

El Kremi Yüze Sürülür Mü?

Bir bakım kremi olan bu nemlendirici seçenekleri, el üzerinde kullanım hedeflenerek üretilmiştir. Sizlerle buluşturduğumuz ürün yelpazesi içerisinde hem el hem de yüz kullanımı için uygun olarak hazırlanmış alternatifler de yer alır. Seçtiğiniz ürünün üzerinde, yüz için kullanıma uygundur, gibi bir tabir yer almıyorsa sadece eliniz için kullanmanız önerilir.
 

El Kremi Ne Zaman Sürülür?

Hem temizlik hem de koruma noktalarında etki gösteren bu el kremi seçeneklerinin kullanılması için önerilen belirli bir zaman yoktur. Sabah saatlerinde kullanarak gün boyu hissedeceğiniz tazelik hissinin tadını çıkartabilirsiniz. Taşınabilir boyutlara sahip bu ürünleri yanınızda bulundurarak ihtiyaç halinde tekrar sürebilirsiniz. El üzerinde kullanım için özel olarak üretilmiş bu ürün seçeneklerini, istediğiniz her saatte, yılın her zamanında tercih edebilirsiniz. Güçlü formüllere sahip kremler, kış aylarıyla birlikte gelen soğuklarda dahi kullanım için ideal özelliktedir. En iyi el kremi seçenekleri için sayfamızı inceleyin ve kolayca sipariş oluşturun.
 

El Kremi Nasıl Olmalı?

Yüz bakımında, cilt tipine ve cilt sorunlarına yönelik ürün kullanımı son derece yaygın olsa da, söz konusu el bakımı olduğunda, el kremi seçimine özen göstermeyebiliyoruz. Ellerimiz, hem yaz hem de kış aylarında hava şartlarına en çok maruz kalan yerlerimiz. Üstelik gün boyu her yere onlarla dokunduğumuz için yıpranmaya son derece açıklar. Yaşlanma ve yıpranma belirtilerinin de en çok görüldüğü yerler arasında eller yer alıyor. Yüzünüze iyi bakarak yaşlanma belirtilerini en aza indirgeseniz bile, ellerinizde yaşlanma belirtileri görülmesi durumunda, rahatsızlık hissedebilirsiniz. El kremi, gün boyu ihtiyaç hissettikçe uygulayabileceğiniz bir bakım ürünüdür. Ancak ihtiyaç hissedilmeden önce de sabah ve akşam düzenli olarak uygulamanız önerilmektedir. Sıcak yaz günlerinde ve soğuk kış günlerinde kuruma, çatlama ve hatta yaralar, ellerde görülen problemlerdir. Dört mevsim ellerinizin pürüzsüz görünmesi ve yumuşacık olması için el kremi markaları arasından cilt sorununuza yönelik ürünü seçerek, siz de el bakımınızı yapabilirsiniz.
 

El Kremi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

El kremi alırken, güvenilir bir marka seçmeniz öneriliyor. Marka seçimi sırasında ürün içeriğine dikkat etmeniz son derece önemlidir. İçeriğinde cilde zararlı kimyasalların bulunmaması, uzun vadede bu ürünlerin size yarardan çok zarar getirmesinin önüne geçebilir. En iyi el kremi, sizin cilt sorununa yönelik olan seçenektir. Aşırı kurumaya meyilli ellere sahipseniz, özellikle bu soruna yönelik, yüksek nemlendirici etkiye sahip kremleri tercih etmeniz öneriliyor. Tırnak bakımınızı da aynı zamanda tamamlamak istiyorsanız, el kremi seçiminde, tırnak sorunlarına yönelik formüller içeren ürün seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. El kremi içeriğinde, cildinizin tolore edemeyeceği maddeler olup, olmadığına, kokusunun hoşunuza gidip gitmeyeceğine, cilt yüzeyinde ne kadar kaldığına dikkat ederek, kendiniz için en uygun ürünü seçebilirsiniz. Bazı krem seçenekleri, güneşin zararlı etkilerini absorbe etme, leke karşıtı gibi özelliklere sahiptir. İhtiyacınıza göre bu ürünleri de tercih edebilirsiniz. Kullanım esnasında yapışkan bir his bırakmaması size rahatlık sağlar. Bir diğer yandan, küçük ambalajlar gün boyu el kreminizi yanınızda taşımanıza ve ihtiyacınız oldukça kullanmanıza olanak sunar. Ellerimizi sürekli yıkadığımız için kremleri tazeleme ihtiyacı hissedebilirsiniz.
 

El Kuruması Şikayeti İçin Tercih Edebileceğiniz El Kremleri Hangileri?

El kuruması şikayeti söz konusu olduğunda, özellikle bu soruna yönelik formüllerin tercih edilmesi önerilmektedir. CeraVe Onarıcı El Kremi, kuru ve çok kuru ciltlerde, nem dengesini sağlarken, yüzeyde oluşan kuruma ve çatlama belirtilerinde de rahatlama sağlamanıza yardımcı olur. Nuxe Reve De Miel Creme Mains Onarıcı Besleyici ve Koruyucu El ve Tırnak Bakım Kremi de el kuruması şikayetinde öne çıkan ürünler arasında yer almaktadır. Ellerinizdeki çatlama ve kuruma sorununu desteklemenin yanı sıra tırnak bakımınıza da katkıda bulunuyor. Babe Repairing El Kremi, onarıcı formülü ile el kuruluğuna yönelik seçenekler arasında yer almaktadır. El bakım kremi seçerken, cildinizdeki kuruma oranını göz önünde bulundurarak tercihte bulunmanız, özellikle kış aylarında görülen aşırı kuruluğun yaşanmasının önüne geçebilir.
 
El Kremi Markaları Hangileri?
El kremi kategorisinde her bütçeye ve ihtiyaca yönelik, pek çok marka olduğunu görebilirsiniz. El kremi markaları genellikle diğer cilt bakım ürünlerini de üretmekte olan markalardır. Cildinizin diğer bölgelerinde tercih ettiğiniz markayı seçebilir, ya da ellerinizde görmek istediğiniz etkiye yönelik bir markayı tercih edebilirsiniz. Welldermo, tüm bakım ürünlerinde olduğu gibi el bakımında da her bütçeye ve her ihtiyaca yönelik marka ve ürün çeşitliliği sunmaktadır. Arko, Nivea, Bioderma, Caudalie, Mavala, Misbahçe, Burts Bees, La Roche Posay, Nuxe, Avene, Babe, CeraVe, Ducray, Neutrogena, Darphin, Dermoskin, Embryolisse, Lapitak, Murad, Sebamed, Topicrem, serinin önde gelen markalarıdır. Bu markalar arasında el kremi seçiminizi yapabilir, farklı el sorunlarına yönelik ürünler arasından, size iyi gelecek olanı rahatlıkla bulabilirsiniz.
 
El Kremi Ne Sıklıkla Kullanılır?
El bakım kremi çeşitlerinin her gün sabah ve akşam mutlaka kullanılması öneriliyor. Sabah ve akşam el bakımınızı yapmanın yanı sıra, bu kremleri gün boyu yanınızda taşıyabilir ve ihtiyacınız oldukça uygulama yapabilirsiniz. Elleriniz sürekli hava ile temas ettiği ve dış etkenlerden rahatlıkla etkilenebildiği için el kremi uygulamasının bir sınırı bulunmuyor. Nemlendirici etkisi yüksek bir krem seçmeniz durumunda, elleriniz su ile temas etmediği sürece, daha uzun süre koruma sağlanabilir. Suya dayanıklı formülleri de tercih edebilirsiniz.
 
El Kremi Fiyatları En Uygun Nerede?
El kremi fiyatları, markaya, ürünün özelliklerine ve ürün gramajına göre değişmektedir. Sürekli kullandığınız el kremi markasını, daha uygun fiyata satın almak için Welldermo kampanyalarını takip edebilirsiniz. El nemlendirici krem, yaşlanma karşıtı özelliklere sahipse fiyat farklı, onarıcı özelliğe sahipse fiyat farklı olabilir. El kremi alışverişi yaparken, fiyat araştırması yapmayı tercih ediyor ve en etkili ürünleri en uygun fiyat seçenekleri ile almak istiyorsanız, sitemizde ilgili kategoriye göz atabilirsiniz. Sürekli güncellenen kampanya seçenekleri ile yıl boyu güvenilir alışverişi, uygun fiyata tamamlayabilirsiniz.