Mavala Mava+ Eller İçin Yoğun Bakım Kremi

Marka:
Ürün Kodu: Mavala.042   /
Barkod: 7618900929197
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Çok kuru çatlamış eller için yoğun onarıcı krem
 

Ürün Faydası


MAVA+ el kremi, kuru veya dış etkenler (soğuk, sert iklim değişiklikleri, rüzgar, çözücü ve deterjan kullanımı) ile yıpranmış ellere rahatlatlık sağlar. İçeriğindeki pattersons curse, ayçiçeği yağı ve yürek sarmaşığı içeren bitkisel kompleks, cildi koruyucu ve film oluşturan bir kalkan oluşturur. Karite yağı, besleyici ve pürüzsüzleştiriciyken, bisabolol çok kuru ve gergin hissedilen cildi yatıştırır. Anında ve uzun süreli faydalar: Rahatlatır, yumuşaklık sağlar ve yatıştırır. Koku içermez.
 

Kullanım Şekli


İstediğiniz sıklıkta kullanılır. Elinizin üstüne az bir miktar krem uygulayın ve çok kuru, çok tahriş olmuş bölgelere yoğunlaşarak masaj yapın.
 

Uyarılar


Dirsek ve dizlerinize uygulamayı unutmayın. Tüm aile için idealdir (3 yaşından itibaren).
 

 Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Sante Kozmetik San. ve Tic. Lt
Kullanım Yeri: El
Kullanım Zamanı: İstenilen sıkılıkta kullanılır

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR