Naturagen Life Assist Kolajen 30 Tablet

Marka:
Ürün Kodu: Naturagen.001   /
Barkod: 8682644668864
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım AmacıCildinin ve eklemlerinin doğal kolajen üretimine destek olmak isteyen tüm yetişkinlerin kullanımına uygundur.Ürün Faydası


Hidrolize Kolajen, Hyaluronik Asit, Biotin, Çinko, Vitamin B6, Vitamin C içeren Takviye Edici Gıda
Naturagen Kolajen; vücudunuza kolajen desteği sağlayan, günlük beslenme rutininize dahil edebileceğiniz takviye edici bir gıdadır. Şeker ve glüten içermez.

Tüm Naturagen ürünleri Türkiye menşeli hidrolize kolajen peptitler içerir ve %100 sığır kolajeni ile üretilir. Naturagen Kolajen'in Helal Sertifikası vardır.


Kullanım Şekli


Yetişkinler için, günde 2 tablet tüketilmesi tavsiye edilir. Günün herhangi bir saatinde içilebilir. Tavsiye edilen günlük tüketim dozunu aşmayınız.


Saklama Koşulları


Serin ve kuru yerde, 25 °C'de muhafaza ediniz.Uyarılarİlaç değildir, takviye edici gıdadır.İçindekiler


Hidrolize Kolajen 1500 mg
Hyaluronic Asit 200 mg
Vitamin C 200 mg
Çinko 15 mg
Vitamin B6 4 mg
Biotin 2000 mcg

İçermez


Şeker, nişasta, tuz, maya, gluten, soya, mısır ve süt ürünleri gibi potansiyel alerjenleri içermez. Sentetik renklendirici, tatlandırıcı ve koruyucu kullanılmamaktadır.

Menşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: Naturagen
Kullanım Zamanı: Sabah ve/veya Akşam
Cinsiyet: Unisex

Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Welldermo.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR