Orzax Cosakondrin Jel 100 ml

Marka:
Ürün Kodu: Orzax.029   /
Barkod: 8697595872338
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Eklem Kas İskelet Problemlerin Kullanılan Jel

Ürün Faydası


Cosakondrin Kompleks Jel, hyaluronik asit, glukozamin sülfat, kondroitin sülfat, Boswellia serrata ekstraktı, kapsikum, kafur, mentol, zencefil yağı, okaliptüs yağı, lavanta yağı, karanfil yağı ve arnika ekstraktı ile zengin bileşime sahiptir. Masaj sırasında mentol ferahlama hissi verir. Lavanta yağı, karanfil yağı ve okaliptüs yağı ile nemlendirme yolu ile rahatlama sağlar.
Kullanım Şekli


 Yeterli miktarda jel istenilen bölgeye masaj yaparak uygulanır. Açık yara ve yüz bölgesinde uygulanmaz.

Uyarılar
İçindekiler


Hyaluronik Asit--Glukozamin Sülfat--Kondroitin Sülfat--Boswellia Serrata Ekstraktı--Kapsikum--Kafur--Mentol--Zencefil Yağı--Okaliptus Yağı--Lavanta Yağı--Karanfil Yağı--Arnika Ekstraktı--
Menşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: Orzax İlaç
Kullanım Zamanı: Sabah Akşam
Cinsiyet: Unisex

Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Welldermo.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR