Pharmaton Vitality 30 Kapsül

Marka:
Ürün Kodu: Pharmaton.008   /
Barkod: 8699809190139
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

 

Kullanım AmacıGünlük Enerji Ve Vitamin-Mineral İhtiyacını Karşılamak Amacıyla Kullanılır 

Kullanım ŞekliSadece erişkinlerde günde bir kapsül su ile birlikte alınmalıdır.

 

UyarılarTercihen gıdalarla birlikte alınmalıdır. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.

Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.

Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza veya eczacınıza danışın.

Bu takviye edici gıda yetişkinlere yöneliktir. İçindekilerMultivitamin, mineral ve ginseng ekstresi kombinasyonu, Kalsiyum Hidrojen fosfat 120mg, Sığır jelatini, Gliserol E422


Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Sanofi Sağlık Ürünleri Ltd. Şt
Kullanım Zamanı: Günde 1 Kapsül
Cinsiyet: Unisex

Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Welldermo.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR