Regulatpro Hyaluron Vitamin C, Biotin, Çinko, Bakır Ve Hyaluronik Asit İçeren Sıvı Takviye Edici Gıda

Marka:
Ürün Kodu: Regulatpro.001   /
Barkod: 4260084341628
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Regulatpro® HyaluronYaşlanma sürecine dışarıdan karşı koymak için kremler tek başlarına cildin derinliklerine nüfuz edemezler. Bu sürece kremlerle dışarıdan engel olmak sınırlı bir şekilde mümkündür. İçten dışa doğru hareket eden bir süreç geliştirmenin zamanı gelmişti.

Regulatpro® Hyaluron THE | ANTI AGING BEAUTY DRINK içten kesin güzelliğin sırrıdır. Gençlik restore edilebilir - ağrısız ve doğal!


İlk olarak, vücutta zaman geçtikçe üretimi azalan Hyaluronik asidin önemi anlaşılmalı. Hyaluronik asit, cildin alt seviyelerinde yüksek miktarlarda nem biriktirdiği için sünger gibi davranır, böylece cildi dolgunlaştırır ve kırışıklıkları açar. Bağ dokusu, hyaluronik asit ile yeterince beslendiğinden; cilt pürüzsüz, parlak ve yumuşak olur. Cilt güzellik ve genç bir canlılıkla ışıldar.

Ek olarak, hyaluronik asit eklemler ve destekleyici bağlar üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir. Mukus zarları en iyi şekilde nemlenir.

Her gün bir şişe Regulatpro® Hyaluron ile cildinizin gençleşmesini ve genç kalmasını gözlemleyeceksiniz. Cildin yapısını yakından gözlemleyin ve yüz, boyun, dekolte, eller ve bağ dokusu gibi en belirgin bölgelere dikkat edin! Aynaya ilk bakışta her sabah kendine olan güvenini artır!


BAĞIMSIZ DERMATEST ENSTİTÜSÜ GÜZELLEŞME ETKİLERİ 40 GÜN SONRA:

CİLT TOLERANSI KLİNİK OLARAK TEST EDİLMİŞTİR *

• %38’e kadar azalan çizgiler

• %37’ye kadar cilt neminde artış

• %27’ye kadar cilt pürüzsüzlüğünde artış

• %26’ya kadar cilt elastikiyetinde artış

• Test katılımcılarının %50’sinde daha güçlü saç

• Regulatpro® Hyaluron, içeriğindeki biotinle cilt, mukoza ve saçların korunmasına,

• Çinko saç, deri ve tırnakların bakımına,

• C vitamini, çinko ve bakır besinleri bağışıklık sisteminin normal işlevine ve hücrelerin oksidatif strese karşı korunmasına,

• C vitamini yorgunluğun ve kırgınlığın azalmasına ve normal psikolojik işleve ve sinir sisteminin normal bir şekilde işleyişinin sürdürmesine,

• C vitamini cildin normal işlevi için normal kolajen üretimini arttırmaya;

• C vitamini demir emilimini artmasına ve bakırın vücuttaki normal demir nakliyesinin sağlanmasına,

• Bakır saç ve cilt pigmentasyonunun oluşumuna, bağ dokusunun korunmasına,

• Bakır ve C vitamini, normal enerji veren metabolizmanın korunmasına katkıda bulunur.

Kutu içeriği:

20x20 ml.


Kullanım talimatı: Günde 1x20 ml sabahları veya yemek arası herhangi bir zamanda içiniz. Hyaluron rezervlerinin uzun süreli doldurulması için, içeceği 3 aylık bir süre boyunca kullanmanızı öneririz. Bu süreden sonra, sonuçları sürdürmek için her 2-3 günde bir şişe ile devam ediniz.
Menşei: Almanya
Üretici / İthalatçı: Prokoz Kozmetik Medikal İth. İ

Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Welldermo.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR