Tab Nemolix C Yumurta Kabuğu Zarı İçeren Takviye Edici Gıda 30 Tablet

Marka:
Ürün Kodu: Tabİlaç.036   /
Barkod: 8680133000713
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Ürün Faydası

Detaylı bilgi için whatsapp hatımızdan sitemiz üzerindeki canlı destekten ve 08504324369 numaralı telefondan uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

Kullanım Şekli

Bir bardak su ile günde 1 yumuşak kapsül yemekten sonra alınması önerilir.

Uyarılar

Tavsiye edilen günlük alım dozunu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın.

İçindekiler

Yumurta Kabuğu Zarı (500 Mg), Ayçiçek Yağı, Yenilebilir Jelatin (Sığır Jelatini), Su, Akgünlük Ekstresi (75 Mg), Nem Verici: Gliserol, Zerdeçal Ekstresi (50 Mg), Emülgatör: Balmumu (Beyaz) Ve Renklendirici: Titanyum Dioksit
Menşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: TAB İlaç Sanayi A. Ş.
Cinsiyet: Unisex

Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Welldermo.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR