Tepe

Tepe Ağız ve Diş Ürünleri Neler?

Tepe , kapsamlı ve etkili bir ağız bakımı yapmak için özelleşmiş ürünlere sahiptir. Diş fırçası, arayüz fırçası, kürdan, tuft, ortodontik diş fırçası, diş ipi, protez fırçası gibi nitelikli ağız bakım ürünleri ile etkili bir bakım yapmanızı destekler.
 

Tepe Ürün Serileri Neler?

Ağız bakımı ve diş sağlığı söz konusu olduğunda kapsamlı bit temizlik elde etmek önemlidir. İşlem görmüş dişler, ortodontik, çocuklar için ağız bakım ürünleri gibi farklı Tepe ağız bakım serileri ile dişlerinize özel bir bakım yapar. Soft, medium ve slim gibi ölçeklerde ürünler ile dişlerinizi ve diş etlerinizi nazikçe temizleyebilirsiniz.
 

Tepe Diş Fırçası Fiyatları Ne Kadar?

Tepe diş fırçası fiyatları ürün türü ve niteliğine göre değişir. Her bütçeye ve ihtiyaca özel olarak tasarlanmış modeller ile dişlerinizin ihtiyacı olan bakımı verebilirsiniz. Düzenli kullanım ve düzenli aralıklarla diş fırçanızı değiştirmek ağız sağlığınız için gereklidir. Bu sayede dişlerinizdeki plak, içecek lekeleri, tartar ve izlerin zaman içerisinde azalmasına destek olabilirsiniz. Diş fırçası ile beraber arayüz fırçası ve diş fırçası kullanmak diş aralarınızda yemek artığı kalmasını önleyerek çürük oluşmasının engellenmesine yardım eder.
 
Tepe Arayüz Fırçası Ne İşe Yarar?
Tepe arayüz fırçası dişlerin derinlemesine temizliğine destek olur. Diş aralarında kalan yemek artıklarının temizlenmesi, hassas diş etlerinin zarar görmesini minimalize etmek ve dişlerin kapsamlı temizliği için kullanılır. Diş aralarında biriken yemek artıkları diş etlerinize bası yapar, çürük oluşumunu hızlandırır ve dişlerinizin zarar görmesine sebep olur. Düzenli olarak arayüz fırçası veya diş ipi kullanmak bu sorunların gecikmesine destek olur.
 
Tepe Çatallı Diş İpi Nasıl Kullanılır?
Çatallı diş ipi, klasik diş ipi modellerini kullanmakta zorlananlar için Tepe tarafından müşterilerin sunulan özel bir üründür. Kolay taşınabilir formu ve rahat kullanımı sayesinde dilediğiniz her yerde dişlerinizin temizliğini sağlayabilirsiniz. Kolay kullanım sayesinde diş etlerinize zarar vermeden, kolay ve hızlı bir şekilde kapsamlı bir ağız bakım ve temizliği mümkündür. Tepe ağız bakım ürünleri ile gülüşünüzü saklamaktan kurtulabilirsiniz!