Wee Baby

Wee Baby Anne ve Bebek Bakım Ürünleri Neler?

Wee baby anne ve bebek bakım ürünleri ile öne çıkan markalardan biridir. Bebek kulak çubuğu, göğüs pedi, diş halkası, ıslak mendil, biberon, ateş ölçer ve emzik gibi birçok çeşidiyle bebeğinizle olan yolculuğunuzda en büyük yardımcılarınızdan biridir.
 

Wee Baby Emzik Nasıl Temizlenir?

Emzik ve biberonlar klasik temizleme yöntemlerinden farklı yaklaşılması gereken ürünlerdir. Wee Baby emzik ve biberon temizleme seti özel olarak hazırlanmış başlıklarıyla çocukların direkt temasta olduğu bu ürünlerin derinlemesine temizlenmesini sağlar. Her yere ulaşabilen başlığı ve yumuşak dokusu sayesinde ürünün formunu bozmadan güvenli ve etkili bir temizliği destekler. Bu sayede bebeğinizin ürünlerini mikrop ve bakterilerden arındırarak güvenli bir hale getirebilirsiniz.
 

Wee Baby Emzik Askısı Nasıl Takılır?

Emzik askısı çocukların tekrar tekrar düşürdüğü, sıklıkla kaybolan ya da kirlenen emziklerin daha rahat ve temiz kullanımı için tasarlanmıştır. Wee Baby emzik askısı, emzik bandı çocukların seveceği renk ve desenlerde hazırlanmıştır. Bu sayede keyifli bir şekilde çocuğunuz için kullanabilirsiniz. Bebeğinizin kıyafetine ya da önlüğüne kolayca takıp, emziğe de sabitlenen ucu dengeleyerek kolayca kullanabilirsiniz. Keskin ya da sert bir köşesi olmayan ürün bebeklere zarar vermeksizin kullanılabilir. Kaybolan ve kirlenen emziklere kolay ve etkili bir çözüm olarak tercih edebilirsiniz.
 
Wee Baby Ateş Ölçer Nasıl Kullanılır?
Wee Baby ateş ölçer çeşitleri çocukların sağlığının korunması ve takip edilmesi için özel olarak hazırlanmıştır. Klasik koltuk altı ölçümü sağlayan modellerin yanı sıra kolayca uygulayabileceğiniz temassız ateş ölçerlere de sitemizden ulaşabilirsiniz. Sevimli ve dikkat çekici hayvan motiflerinin olduğu dijital termometreler ve oda termometreleri ile çocuğunuzun güvenli bir şekilde büyümesini izleyebilirsiniz. Temassız ateş ölçerleri bebeğinizin cildine tutarak; klasik koltuk altı termometreleri ise ölçüm tamamlanana dek bebeğinizin koltuk altında sabitleyerek kullanabilirsiniz. Doğru ölçüm ve sonuçlar için ürününüzün kullanım kılavuzunu mutlaka okuyunuz.
 
Wee Baby Biberon Nerede Satılır?
Biberon, emzik ve emzik askısı gibi birçok ürün bebeklerin hızla büyüdükleri dönemlerde en çok tercih edilen ürünlerdendir. Sitemizden kaliteli ve güvenilir Wee Baby biberon çeşitlerin kolayca ulaşabilirsiniz. Beraberinde tercih edebileceğiniz biberon emziği, emzik askısı, biberon temizleme seti ve daha birçok bebek bakım ürünü sitemizde uygun fiyat seçenekleri ile sizleri bekliyor.
 
Wee Baby Suluk Ne Zaman Kullanılmalı?
Wee Baby ailesinin sevilen ürünlerinden suluk ve biberonlar çocukların yaş ve diş gelişimine göre özel olarak hazırlanmıştır. Desenli ve çizgi film karakterli modeller sayesinde çocuğunuzun beslenme sürecini kolaylaştırabilirsiniz. Suluk ve biberon tercihinizi çocuğunuzun yaş, diş gelişimi ve beslenme alışkanlıklarına göre yapmalısınız. Kendi başlarına biberon ya da suluktan gıda tüketebildikleri dönemlerde bu ürünleri tercih etmek çocuklar için daha güvenli ve etkili bir seçim olacaktır.