Zade Vital Marine Collagen + Hyaluronic Acid 28 Saşe

Marka:
Ürün Kodu: ZadeVital.250   /
Barkod: 8690712026775
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Marine Kollajen nedir?

Zade Vital Marine Kollajen ile tanışın

Gerek yaş alma, gerek yazın güneş, kışın soğuk hava koşulları gibi dış etkilerden her an olumsuz etkilenen cildimizin, dış etkenlerden koruma, cilt onarımı desteği, nemlendirme, kırışıklık karşıtı, göz çevresi bakımı, cilt esnekliği, canlılık, cildin antioksidan savunmasını güçlendirme gibi hedeflerle desteklenme ihtiyacı bulunuyor.

Zade Vital Ar-Ge Merkezleri tarafından Ege Üniversitesi ARGEFAR işbirliği ile cildimizin tüm bu ihtiyaçları dikkate alınarak özel olarak Zade Vital Marine Kollajen Serisi, farklı ciltlerin farklı ihtiyaçları için üç farklı formuyla sizlerle buluşuyor.

Marine Kollajen Toz Saşe, cilt ile uyumlu tip 1 kollajeni daha fazla içeren balık kollajeni ile kanıtlanmış etkinliğe sahip, sinerjik etki sağlayan patentli içeriklerin güç birleşiminden meydana gelmiştir.

Cildin temel yapısında bulunan tip 1 kollajeni daha fazla içeren balık kollajeni, düşük molekül ağırlığı ve küçük partikül boyutuna sahip olduğundan vücut tarafından daha iyi emilir. Marine Kollajen Toz Saşe, patentli özel formüller olan Collactive™ ve SkinAx²™, hyaluronik asit, vitamin ve minerallerle cilde çok yönlü destek sağlar.

Ahududu aromalıdır. Toz saşe formu, suyla ve meyve suları ile karıştırarak tüketebilirsiniz. Hava almayan, tekli formu ile dilediğiniz her yerde hijyenik ve pratik bir kullanım sağlar.

Balıktan Elde Edilen Kollajen Neden Değerlidir?

KOLLAJEN TİPİ
Cildin temel yapısında bulunan tip 1 kollajeni daha fazla içerdiğinden cilt üzerinde olumlu etkileri vardır.

BİYOYARARLANIM
Düşük molekül ağırlığı ile vücut tarafından 1,5 kata kadar daha verimli bir şekilde emilir, sığır kollajenine göre biyoyararlanımı daha yüksektir. Daha verimli emildiği ve kan dolaşımına daha hızlı girdiği için en iyi kollajen kaynağı olarak kabul edilir.

BİYOUYUMLULUK
İnsan vücudundaki kollajen yapısına benzerliğiyle yüksek biyouyumluluk gösterir.

GÜVENLİK
Pozitif güvenlilik profiline sahiptir.
Kollajen peptitleri, tamamen balık kollajeninden, balık derisinden veya pullarından elde edilir. Kollajen alternatifleri arasında balık, yüksek bulunabilirliği, hastalık bulaşma riski olmaması nedeniyle en iyi hammadde kaynağıdır.
Balık kollajeni en sürdürülebilir kollajen kaynağı olduğundan çevre dostudur.

Kullanım Şekli:
11 yaş üzeri ve yetişkinlerde besin desteği olarak, 1 saşenin oda sıcaklığında bir bardak (250ml / 8.45 FL OZ) suda eritilerek içilmesi tavsiye edilir.

Kullanım Önerileri:
30 yaş altı;
• Hafif cilt problemleri, hafif koyu leke görünümü
• Henüz elastikiyetini kaybetmemiş cilt
✔ Kapsül kullanımı ile başlanabilir ve devam edilebilir.
✔ Kış ayları, güneşe maruziyet gibi durumlarda 2 ay flakon veya saşe kullanımı önerilir.

30 yaş üzeri;
• Hafif cilt kuruluğu
• Pigmentasyon başlangıcı
• İnce çizgiler
✔ Flakon başlanır. 3 aylık kullanımdan sonra, kapsül kullanımına geçilebilir.
✔ Saşe kullanımı başlanır. 3 aylık kullanımdan sonra kapsül kullanımına geçilebilir.

40 yaş ve üzeri;
• Derin çizgiler
• Koyu pigmentasyonlar
• Kuru ve canlılığını kaybetmiş cilt
✔ Saşe kullanımı başlanır. 3 aylık kullanımdan sonra flakon kullanımına geçilebilir.
✔ Dönüşümlü kullanılabilir.

İçindekiler:
Hidrolize Balık Kollajeni, Sitrik Asit (E 330) (Asitlik Düzenleyici), Sodyum Karbonat (E 500) (Asitlik Düzenleyici), Ahududu Aroması, Hyaluronik Asit (Sodyum Hyaluronat), SkinAx2TM (Üzüm Çekirdeği Ekstresi (Polifenol İçerir), C vitamini (L-Askorbik Asit), Çinko Sitrat (Çinko), SOD (Süperoksit Dismutaz)), Pancar Kökü Kırmızısı (E 162) (Renklendirici), Hidrolize Elastin, L- Askorbik Asit (C vitamini), Sorbitol (E 420) (Tatlandırıcı), Sukraloz (E 955) (Tatlandırıcı), Silikon Dioksit (E 551) (Topaklanma Önleyici), Polietilen Glikol (E 1521) (Köpük Önleyici), Biotin.


BESLENME DEĞERLERİ
Tavsiye Edilen Miktar: 1 Saşe Alım Dozu Miktarı %BRD* / DV%*
Hidrolize Balık Kollajeni 1 8.000 mg **
C Vitamini 150 mg 187,5
Hyaluronik Asit 150 mg
Hidrolize Elastin 120 mg **

Üzüm Çekirdeği Ekstresi² 114,7 mg **
Üzüm Çekirdeği Ekstresinden Gelen Polifenol² 105 mg **

Çinko 4,05 mg 40,5 mg
Kavundan Elde Edilen Sod (Süperoksit Dismutaz) 31,5 IU **
Biotin 300 mcg 6001Copalis’den gelen miktar
2SkinAx2‘den gelen miktar
* Beslenme Referans Değeri’ni (BRD) Karşılama Oranı.
** BRD Yoktur.Menşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: Helvacızade Gıda İlaç Kimya Sa

Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Welldermo.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR