Nutraxin Omega 3 + Coq-10 60 Softgel

Marka:
Ürün Kodu: Nutraxin.025   /
Barkod: 8680512614296
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Takviye Edici Gıda

Ürün Faydası
Nutraxin Omega-3 + CoQ-10; Antartikanın soğuk su balıklarından elde edilen omega-3 yağ asitleri ile Coenzyme Q-10 i birarada içeren özel bir formüldür. Coenzyme Q-10 tüm vücut hücreleri tarafından kullanılan bir bileşendir.""EPA ve DHA kalbin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.”

 

Yumuşak Jelatin Kapsül (Jelleştirici: Sığır Jelatini), Deiyonize Su , Nem Verici (Gliserol) , Antioksidan (Tokoferolce zengin ekstrakt), Titanyum Oksit, Ponceau 4R.Bilgi:  Şeker, nişasta, tuz, maya, gluten, soya, mısır ve süt ürünleri gibi potansiyel alerjenleri içermez. Sentetik renklendirici, tatlandırıcı ve koruyucu kullanılmamaktadır.


 

Yetişkinler için takviye edici gıda olarak, günde 2 defa 1’er yumuşak jelatin kapsülün bol su ile kullanılması önerilir. 
Kullanım Şekli


Yetişkinler için günlük koruma ve gıda desteği olarak 1 yumuşak kapsülün, herhangi bir rahatsızlıkta ise tedaviyi desteklemek amaçlı günde 2 yumuşak kapsülün alınması tavsiye edilir.

Uyarılar


İlaç değildir, takviye edici gıdadır.

İçindekiler


Balık Yağı 1300 mg, EPA (Eikosapentaenoik asit) 468 mg ,DHA (Dokosaheksaenoik asit) 312 mg, Diğer Omega-3 Yağ Asitleri 130 mg,Toplam Omega-3 Yağ Asitleri 910 mg, Koenzim 200 mg, Yumuşak Jelatin Kapsül (Jelleştirici: Sığır Jelatini), Deiyonize Su , Nem Verici (Gliserol) , Antioksidan (Tokoferolce zengin ekstrakt), Titanyum Oksit, Ponceau 4R.
Menşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: Bıota Bitkisel Kozmetik Labora
Kullanım Zamanı: Sabah ve Akşam
Cinsiyet: Unisex

Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Welldermo.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR