Nutraxin Hair Nail 60 Kapsul

Marka:
Ürün Kodu : Nutraxin.016   /
Barkod: 8697432095562
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Takviye Edici Gıda

Ürün Faydası


Nutraxin Hair&Nail; biotin, çinko ve B vitaminleri ile birlikte kükürt içeren MSMin yanısıra bitki ekstreleri de içeren özel üründür. Formülde üzüm çekirdeği, ısırgan kökü ve at kuyruğu bitki ekstreleri tercih edilmiştir.

Kullanım Şekli


Yetişkinler için takviye edici gıda olarak günde 3 defa 1er kapsül bol su ile kullanılması önerilir.

Uyarılar


İlaç değildir, takviye edici gıdadır.

İçindekiler


Üzüm çekirdegi (Vitis vinifera) Ekstresi 450 mg, At Kuyruğu (Equisetum arvense) Ekstresi 300 mg, Isırgan (Urtica dioica) Kök Ekstresi 300 mg, Metilsülfonilmetan (MSM) 150 mg, L-sistein (HCL monohidrat) 150 mg, Vitamin B5 (D-pantotenat kalsiyum) 30 mg, Vitamin B6 (Piridoksin HCl) 10 mg, Çinko (sülfat monohidrat) 15 mg, Bakır (sülfat) 2 mg, Biotin (D-biyotin) 1000 mcg, Laktoz, Mikrokristal Selüloz, Silikon Dioksit, Magnezyum Stearat ,Laktoz, Mikrokristal Selüloz, Silikon Dioksit, Magnezyum Stearat.
Menşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: Bıota Bitkisel Kozmetik Labora
Kullanım Zamanı: Sabah, Öğle, Akşam
Cinsiyet: Unisex

Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Welldermo.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR