Nutraxin Keratin Formula 60 Tablet

Marka:
Ürün Kodu: Nutraxin.045   /
Barkod: 8680512627418
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım AmacıSaç dökülmesini önleyen saça hacim kazandıran ve kalınlaşmasını destekleyen takviye edici tabletÜrün Faydası


Nutraxin Keratin Formula biotin, çinko ve B vitaminleri ile birlikte kükürt içeren MSM' in yanısıra bitki ekstreleri de içeren özel üründür.
Formülde üzüm çekirdeği, ısırgan kökü ve at kuyruğu bitki ekstreleri tercih edilmiştir.

“Biotin normal saçın korunmasına katkıda bulunur.”
“Çinko normal saç ve tırnakların korunmasına ve onarımına katkıda bulunur."


Kullanım Şekli


Yetişkinler için takviye edici gıda olarak günde 1 tabletin bol su ile kullanılması önerilir.Uyarılarİlaç değildir, takviye edici gıdadır.İçindekiler


Hidrolize keratin100 mg

Hidrolize kolajen20 mg

MSM (Metilsülfonilmetan)100 mg

L-sistein50 mcg

L-arjinin40 mg

At Kuyruğu (equisetum arvense) Extresi100 mg

Isırgan Otu (urtica dioica) Kök Extresi100 mg

Üzüm (vitis vinifera) Çekirdeği Extresi20 mg

Çinko (sülfat)15 mg

Demir (glisinat)3 mg

Bakır (sülfat)1,6 mg

Vitamin B3 (niasin)20 mg

Vitamin B5 (D-pantotenat kalsiyum)5 mg

Vitamin B6 (pridoksin HCL)2 mg

D-biotin2 mg

Vitamin B-12 (metilkobalamin)100 mcgİçermez


Şeker, nişasta, tuz, maya, gluten, soya, mısır ve süt ürünleri gibi potansiyel alerjenleri içermez. Sentetik renklendirici, tatlandırıcı ve koruyucu kullanılmamaktadır.
Menşei: Nutraxin
Üretici / İthalatçı: Biota Bitkisel Kozmetik Labora
Kullanım Zamanı: Günde 1 defa
Cinsiyet: Unisex

Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Welldermo.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR