Vücut Losyonu

Vücut Losyonu Nedir? Nasıl Kullanılır?

Dış dünyayla karşılaşan ve günlük olarak insanları zararlı etkenlerden koruyan ilk tabaka, cildimizdir. Hava kirliliği, zararlı maddeler ve zorlu hava koşulları derken birçok farklı yıpratıcı etkenler cilt ile temas eder. Bu yıpratıcı etkenlere karşı gerekli korumayı sağlamanın en kolay yolu ise, vücut losyonu kullanımıdır. Firmamızın sizlerle buluşturduğu losyon seçenekleri, besleyici ve zengin formülleri ile cildinizin canlanma sürecini destekler. Gündelik olarak ihtiyaç duyduğu neme kavuşmasına yardımcı olur. Welldermo olarak sizlere sunduğumuz ürün yelpazesi içerisinde Incia, Mustela ve Lierac gibi birçok farklı markanın ürünleri yer alır. Dünyanın dört bir yanında sevilerek tercih edilen bu markalar arasında gündelik ihtiyaçlarınıza uygun bir alternatife kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
 

Vücut Losyonu Ne İşe Yarar?

Hassas ciltlerin doğal dengesinin korunmasına yardımcı olan bu ürünler, nemlendirici özelliklere sahiptir. Hafif formüllere sahip olan vücut losyonu seçenekleri, emilim sonrası cilt üzerinde ağır his bırakmamayı, yumuşaklık ve rahatlık yaratan etkisi, kişisel bakım rutininizin ayrılmaz bir parçası olmayı hedefler. Yapısında yer alan içerikler, markadan markaya ve üründen ürüne değişiklik gösterir. Losyon formüllerinde karşılaşabileceğiniz unsurlar arasında, E vitamini, shea yağı, hindistan cevizi yağı, avokado ve jojoba yağı karışımı bulunur.
 

Vücut Losyonu Nereye Sürülür?

Losyonlar, vücudun bir çok bölgesinde tercih edilebilir. Dairesel ve nazik hareketlerle kolaylıkla sürülür. Bazıları yüz için de kullanıma uygunken diğerleri sadece vücut kullanımı için tasarlanmıştır. Ürünlerin bu özelliklerine, bilgiler kısmında göz atabilir, kullanım ihtiyaçlarınıza uygun olanı kolaylıkla bulabilirsiniz. Günün her saatinde kullanılabilen losyonları, banyo sonrasında, uykudan önce veya güne başlarken tercih edebilirsiniz. Beraberinde getirdiği rahatlığın tadını çıkartabilirsiniz. Sayfamızda yer alan ürünler, soğuk havalarda sıklıkla karşılaşılan cilt kuruluğu gibi sorunlara karşı koruyucu bir bariyer görevi üstlenir. Bebek vücut losyonu seçeneklerinin yanı sıra yetişkinler için sunulan alternatifler de vardır. Ayrıca güneş koruyucu etkisi bulunan, cildi rahatlatan, yeniden şekillendirici ve sıkılaştırıcı etkili gibi farklı özellikleri bulunan alternatifler de mevcuttur.