Yazın Kullanılabilecek Leke Serumları?

Yazın Kullanılabilecek Leke Serumları?
Herkesin yaz – kış hayalini kurduğu pürüzsüz bir cilt sahibi olmak için leke serumları, hayatımızda önemli bir yere sahiptir. Özellikle yaz aylarında oluşan güneş lekeleri, kabus olarak üzerimize çökebilir. Güneşin etkisiyle kimimizin cildinde ortaya çıkan çiller son dönemde sevilse de, fazlasıyla belirgin lekeler için aynısını söylemek pek mümkün olmuyor. İşte bu yüzden leke serumları, cildi çabucak onarmasıyla revaçta.
Eğer siz de cildinizdeki lekelerden dert yanıyorsanız yazın güneş kremleriyle birlikte kullanılabilen onarıcı ve önleyici leke serumlarını tercih edebilirsiniz. İşte size önerebileceğimiz en etkili markalardan derlediğimiz 5 mükemmel leke serumu:


Caudalie Leke Karşıtı ve Işıltı Verici Serum etkisi

Cildinizin aydınlanmasını, ışıl ışıl bir sağlıkla parıldamasını istiyorsanız Caudalie  Vinoperfect Leke Karşıtı ve Işıltı Verici Serum tam size göre bir tercih olacak. Hassas ciltlerin dostu olan bu ürün, cilt tonunu eşitlemede, cildi aydınlatmada, leke görünümünü azaltmada ve oluşumunu önlemede ustalaşmıştır. Ayrıca Vinoperfect Serum, Caudalie güneş kremleriyle eşzamanlı olarak kullanılmak için idealdir. Etkili formülü Paraben, Fenoksietanol, Sodyum Lauril Sülfat, Mineral Yağ gibi maddeleri içermez.

Caudalie Vinoperfect Leke Karşıtı ve Işıltı Verici Serum 30ml


 

Nuxe Splendieuse Leke Karşıtı Serum ile yoğun bakım

En iyi alternatifler arasında yer alan Nuxe Splendieuse Leke Karşıtı Yoğun Bakım Serumu, lekelerin azalmasında ve cilt tonunun açılmasında etkili bir formüle sahiptir. Her türden lekeyle savaşmak için uygundur, ayrıca güneş kremiyle eşzamanlı kullanılması önerilir. Sivilce lekelerine, yaşlılık sebebiyle oluşan lekelere ya da güneş lekelerine karşı etkili bir silahtır. Her cilt tipine uyumlu olması sebebiyle çok fazla kullanıcısı olan bu ürünün formülünde Beyaz Çiğdem, C Vitamini, Zambak, Kakao Hücreleri, Hint İnciri, Meşale Zencefili, Doğal Kökenli Hyalüronik Asit gibi aktif maddeler bulunur.

Nuxe Splendieuse Leke Karşıtı Yoğun Bakım Serumu 30ml


 

Dermalogica PowerBright Serisinden mükemmel bir serum

Dermalogica C-12 Pure Bright Lekeli Cildi Aydınlatan Serum, 50 ml’lik şişesinde kullanıcılarına sunuluyor. Hiperpigmentasyonu azaltmak amacıyla formüle edilmiş bu serum cildin daha fazla yumuşaklık ve nem kazanmasını da sağlar. Bir taşla birkaç kuş vuran bir yaz bakımı için muadillerine göre üstün bir seçenek olabilir. Paraben, parfüm, sülfat içermeyen formülünde etkin oligopeptitler bulunur. Süper aydınlatıcı bu leke serumu akne lekelerinde de fazlasıyla başarılı. Dermalogica PowerBright serisinin gündüz ve gece nemlendiricileriyle birlikte kullanılması tavsiye edilir. 
 

Dermalogica C-12 Pure Bright Lekeli Cildi Aydınlatan Serum 50ml

 

Esthederm Esthe White Anti Dark Serum ile daha aydınlık cilt

Esthederm leke karşıtı bakım serisinin en etkili ürünlerindendir Esthederm Esthe White Anti Dark Leke, cilt tonu eşitsizliği, aydınlatıcı serum. Cildi berraklaştırarak mükemmel bir aydınlık sağlayan, bu sayede cilt tonunu açarak leke oluşumlarını azaltan serumun bir diğer işlevi de kızarıklık yatıştırıcı özelliği. Hassas cildinizle dost olan bu ürün cilt hücrelerinin yenilenmesine katkıda bulunur ve bu sayede olgun ciltlerde yaşlanmayı yavaşlatır. Normal, kuru veya olgun ciltler için uygun bir formüle sahiptir. Sabah ve akşam kullanım için uygun olan bu serumun, beklenen etkiyi göstermesi için üç haftalık yoğun bir tedavi süreci önerilir.

Esthederm Esthe White Anti Dark Leke, Cilt tonu Eşitsizliği, Aydınlatıcı Serum 30ml


 

Ducray Melascreen Serisinden Leke Giderici Serum

Güneşe ve yaşlanmaya bağlı cilt lekeleri Ducray ile sorun olmaktan çıkıyor! Tüm bunlara karşı harika sonuçlara sahip olan Ducray Melascreen Photo-Aging Global Serum; cilt lekeleri, izler ve kırışıklıklar için süper bir etkiye sahiptir. Lekelerle savaşan formülü aynı zamanda ciltte sıkılık kaybını önler. İçeriğinde E Vitamini, Azelaik Asit, Glikolik Asit, Hyalüronik Asit, Oligopeptit-68, Soya Fasulyesi Yağı gibi etkin maddeler yer alır. Ayrıca Ducray Melascreen Leke Giderici Serumun formülünde Paraben bulunmuyor.

Ducray Melascreen Serum Leke Karşıtı Bakım 30ml
 

 


Diğer blog yazıları