Eau Thermal Avene Ne İçin Kullanılır?

Eau Thermal Avene Ne İçin Kullanılır?

Eau Thermal Avene Ne İçin Kullanılır?

Yüzyıllardan beri gelen termal suyun yeniden yapılandırıcı ve onarıcı etkisi günümüzde de kozmetik sektöründe gücünü gösteriyor. Çeşitli markalar ve ürünlerde tercih edilen termal su, cildinize bakım ve güzellik etkilerini bir arada sunabilen ürünlerden. Avene Eau Thermale serisi ürünleri nemlendirici, yatıştırıcı ve bakım etkileriyle öne çıkan bir seridir.

Termal suyun kaynaklarından evinize ulaşması temeline dayanan bu ürünler temelde cildinizin dengeli halini destekleyen bir yapıya sahiptir. Tamamen doğal içeriği sayesinde cildinizin kimyasaldan arındırmış bir bakımla şımarmasın sağlayabilirsiniz.


Termal Su Benim İçin Uygun Mu?

Termal su etkili bakım sunan Avene Eau Thermale, çeşitli cilt sorunlarının yatıştırılmasında kullanılabilir. Tedavi edici bir ürün olmamakla beraber cildinizin yumuşayıp nemlendirilmesinde ve yatıştırıcı rahatlatıcı bir his bırakmasında tercih edilir.

▫ Kızarıklık
▫ Güneş yanığı
▫ Kimyasal peeling sonrası
▫ Ağda / epilasyon sonrası
▫ Kaşınma
▫ Cilt enfeksiyonları sonrasında rahatlatıcı olarak tercih edebileceğiniz bir seçenektir. Bunun yanı sıra günlük hayatta nemlendirici ve rahatlatıcı bir etki için de tercih edebilirsiniz.


Eau Thermale Nedir?

Eau thermale, doğal termal suyun özel olarak hazırlanmış halidir. Şişelenmiş ve hijyen standartlarına uygun hazırlanmış kullanıma hazır termal suları Avene güvencesiyle temin edebilirsiniz. Çeşitli mineral ve iyonların bulunduğu termal sular cilt sağlığında etkileri yüzyıllardır desteklenen ürünlerdendir. Hassas, düşük toleranslı, alerjiye ve tahriş olmaya eğilimli ciltlerde de kullanabileceğiniz bir üründür.

Yaş, cinsiyet, makyaj alışkanlıkları, cilt tipi ya da bakım rutini fark etmeksizin günlük hayatınızda yatıştırma etkisini hissetmek ve rahatlamak için kullanabilirsiniz. Cildinizin rahatlaması ve hidrasyonunu destekleyen bir ürün olması sebebiyle makyaj sonrası kullanımda temizlik hissini de pekiştirir.


Termal Su Spreyi Nasıl Kullanılır?

Avene Eau Thermale, farklı hacim ve şekillerde şişelenmiş termal su seçenekleriyle aradığınız bakım deneyimini özelleştirir. Çantanızda rahatça taşıyabileceğiniz sprey formu sayesinde dilediğiniz her an rahatlığı tadabilirsiniz. Termal su spreyi kolay sıkılan başlığı ile cildinize uzaktan uygulanabilir. Bu sayede eşit dağılmasını sağlayarak termal suyun etkilerini her alanda hissedebilirsiniz. Tonik, arındırıcı jel veya makyaj sonrası rahatlatıcı sprey olarak kullanabilirsiniz.

Doğal ve destekleyici ürünlerin cildinize nüfuz etmesini sağlayarak güzelliğinizi pekiştiren termal suya standardize ve test edilmiş şekilde sahip olabilirsiniz. Kolayca sıkıp yüzünüzün rahatlamasını sağlayarak her an ferah ve arınmış bir cilt elde edebilirsiniz. Doğal güzelliğinizi doğal yollarla ortaya çıkaran ürünler bakım yapabilirsiniz.

DİĞER BLOG YAZILARI