Göz Kremi Göz Kapağına Sürülür Mü?

Göz kremleri farklı etkiler ile cilt bakımında tercih edilebilecek ürünler olarak öne çıkar. Kırışıklık karşıtı, renk tonunun eşitlenmesi, gençleştirici etki, yaşlanma karşıtı, göz çevresinde aydınlık gibi farklı etkiler ile cilt bakımına katkı sağlarlar. Tercih ettiğiniz ürünün tipine göre farklı uygulama şekilleri olabilir.

Temelde nemlendirme ve bakım yapma odaklı göz çevresi kremlerini tüm göz çevrenize uygulayabilirsiniz. Göz kapağı, kaz ayakları ve gözaltları için genel bir uygulama yapabilirsiniz. Nuxe Nuxellence Göz Bölgesi Bakım Kremi bu tip genel ve kapsamlı uygulamalar için uygun seçeneklerden bir tanesi olarak öne çıkmaktadır.

 

Göz Kremi Nasıl Kullanılır?

Göz kremini hedefe yönelik kullanmak aradığınız etkilerin görülmesini hızlandıracak yöntemlerdendir. Kırışıklık karşıtı, anti aging ya da çizgi bakımı olarak geçen kremleri kırışıklıklarınızın yoğun olduğu bölgelere uygulayabilirsiniz.

Vichy Liftactiv Supreme Anti Aging Çizgi Bakımı Göz Kremi yaşlanma ve fazla mimik yapmaya bağlı çizgilerin azaltılmasına destek olur. Kırışıklık, kazayağı çizgileri, göz altı torbası ve koyu halka oluşumuna karşı kapsamlı destek olur. Hassasiyete eğilimli ciltler için güvenilir olabilecek seçeneklerden bir tanesidir. Sıkılaştırıcı, toparlayıcı ve daha canlı bir cilt görünümünü destekleyici etkisi sayesinde düzenli kullanımda aradığınız etkiyi elde edebilirsiniz. Temiz cildinize dairesel hareketler yaparak uygulayabilirsiniz.

 

Göz Çevresi Kremleri Nasıl Uygulanır?

Göz çevresi kremleri kullanım amaçlarına göre farklı uygulama şekillerine sahip olabilir. Koyu halka giderici kremlerde göz altına uygulama öne çıkarken; kırışıklık karşıtı ürünlerde kırışıklık olan bölgeleree yoğunlaşabilirsiniz.

Doctor Babor Dual Eye Solution Anti Aging Solüsyon gece veya gündüz fark etmeksizin tüm gün cildinizin yenilenme sürecini destekler. Özel tripeptit içeriği ile cildinizin pürüzsüzleşmesine ve kırışıklık görünümünün azalmasına destek olur. Kırışıklıkları azaltma ve koyu halka görünümünü azaltmak için ideal seçeneklerden bir tanesidir.

Göz çevresi kremleri uygulaması temiz ve herhangi bir yara olmayan cilt bariyerine uygulanmalıdır. Hassasiyete eğilimli bir bölge olan göz çevresinde uygulamadan önce cildinizin küçük bir bölgesinde deneme yapabilirsiniz.

 


diğer tüm bloglar