Tüy Dökücü Krem Nasıl Uygulanır?

Tüy Dökücü Krem Nasıl Uygulanır?

Tüy Dökücü Krem Nasıl Uygulanır?

Tüy Dökücü Krem Nasıl Uygulanır? Kadın ve erkeklerin istenmeyen tüylerle baş etmesinde kolay ve güvenli yollardan bir tanesi tüy dökücü kremlerdir. Kılların ağrı, acı ve ya kesilme gibi riskler olmaksızın dökülmesini sağlayan özel yapısı sayesinde kolayca istenmeyen tüylerden kurtulabilirsiniz.

Sağlıklı cilt bariyerinizin korunduğu yerlere nazikçe sürerek 3 – 6 dakika bekletmek tüylerin dökülmesi için yeterlidir. Genital bölge, anal bölge, göğüs çevresi, göz çevresi ve dudak üstü gibi hassas bölgelerde kullanılması tavsiye edilmez. Özelleşmiş ürünlerle bu bölgelerin bakımını yapabileceğiniz seçenekleri tercih edebilirsiniz.

Sprey, krem ya da jel olarak kullanabileceğiniz tüy dökücü krem çeşitleri istenmeyen tüylerden kurtulmanın en kolay yollarındandır. Kadın ve erkek için özel seçenekleri bulunması sayesinde hızlı ve etkili sonuçlar alabilirsiniz.
 

Tüy Dökücü Krem Ne Kadar Etkili?

Tüy dökücü krem ağdanın acı ve zahmetinden, epilasyonun maliyetinden daha kolay bir seçenek olarak tercih ediliyor. Jilet ve tıraş makinesi gibi kesici aletlerin kullanımında kendinize zarar verebileceğiniz gibi hassasiyet de yaratabilirsiniz.

Tüy dökücü krem, tüylerin olduğu bölgelere tüyleri kapatacak kadar sürülerek ortalama 5 dakika beklenir. Beraberinde yollanan aparat ya da suyla temizleme ile tüylerin dökülmesini sağlar. Bu sayede kısa sürede ağrısız ve zahmetsiz bir şekilde istenmeyen tüylerinizden kurtulabilirsiniz. Tüylerin azalma veya artmasına etkisi olmaksızın tüylerin dökülmesini sağlar. Ergenlik, yetişkinlik gibi her yaştan kişinin kullanımına uygundur. Tüylerin incelmesini destekleyerek düzenli kullanımda etkilerini gösterebilir.

Acısız, zahmetsiz, ağrısız ve hızlı bir şekilde tüylerden kurtulmak için tüy dökücü krem ideal bir seçenektir. Nemli ve yumuşak bir bitiş sağlayarak cildinizin hassasiyetini dindirir. Öncesinde cildinizin küçük bir bölgesinde test ederek herhangi bir tahriş veya hassasiyet gelişip gelişmediğini görebilirsiniz.

Kadın ve erkek için ayrı olarak üretilmiş tüy dökücü krem çeşitleri etkilerini cinsiyetlere özel hale getirmiştir. Bioder gibi doğal markalar pürüzsüz ve yumuşak bir cildi destekleyen formülleri sayesinde kadınlar ve erkekler için tüy dökücü etkisini destekler. Kremi kullandıktan sonra bol su ile durulamak arta kalan kıl ve tüylerin arındırılmasına yardımcı olur. Pürüzsüz bir bitirişle istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz.

 


Ağda Ürünleri