CC Krem Hangi Ciltler İçin Tercih Edilebilir?

CC Krem Hangi Ciltler İçin Tercih Edilebilir?

CC Krem Hangi Ciltler İçin Tercih Edilebilir?

CC krem kelime anlamı olarak Color Corrector yani renk eşitleyici demektir. Cildinizde kızarıklık, beyazlık ya da morluk söz konusu ise bu renk eşitsizliklerini dengelemek için tercih edebilirsiniz. kapatıcı etkinliği kontrast renklerin bir arada kullanılmasına dayanan CC krem cildinizin dengeli bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.

Cilt tipiniz her ne olursa olsun cc krem kullanabilirsiniz. Burada fark yaratacak nokta yağlı, karma ya da kuru cilt tipine sahip olmanızdır. Cildinizin yapısına göre yağ bazlı ya da su bazlı ürünler tercih ederek dengeli bir görünüm sağlayabilirsiniz.

 

CC Krem Ne İşe Yarar?

CC krem cildin renk eşitsizliklerini dengelemek adına tercih edilen bir makyaj ürünüdür. Darphin CC Pürüzsüz Aydınlık ve İpeksi Bir Cilt Sağlayan Çok Yönlü bakım kremi gibi kapsamlı özellikler barındırabilir. Bu ürünleri cildinize fondöten ya da kapatıcı olarak tercih edebilirsiniz. CC kremlerin temel mantığı cildinizdeki renk eşitsizliklerinin tipine göre dengeleme sunmasıdır.

Kızarıklık olan bölgeler için yeşil renk dengeleyici olurken; morluk olan alanlarda pembemsi dokulardaki değişim kontrast olarak perdeleme sağlar. Sizin dışarıdan herhangi bir müdahale yapmanıza gerek kalmaksızın ürün cildinizle bütünleşerek dengeli bir görünüme yardımcı olur. Nemlendirme ve bakım etkileri ile öne çıkan ürünleri tercih ederek tek uygulamada birden fazla etkiyi destekleyebilirsiniz.

 

BB ve CC Kremin Farkı Ne?

BB ve CC krem son dönemin en popüler ürünleri arasında yer almaktadır. BB krem kelime anlamı olarak Beauty/Blemish balm yani leke ya da güzellik kremi olarak çıkar. Bu ürünlerle CC kremin farkı cc kremin temelde renk eşitsizliğini dengelemek odaklı olmasıdır. BB kremleri cildin daha canlı ve eşit görünmesi için her daim kullanabilirsiniz. CC kremde renklerin zıtlıklarına göre hem kapatıcı hem de dengeleyici etkiler görebilirsiniz.

La Roche Posay Rosaliac CC Krem SPF30 Hassas Kızarıklık Problemi Olan Ciltler İçin Bakım Kremi cildin rahatlaması için kapsamlı bir etki sunar. Güneş koruyucu etkisi olan formül sayesinde cildinizin koruma, bakım ve güzellik sonuçlarını beraber. gözlemleyebilirsiniz.