Wartner Tırnak Mantarı Tedavisi için Jel 7ml

Marka:
Ürün Kodu : Wartner.001   /
Barkod: 5391520948268
5,0 (0)
79,00 TL
  • SORUN YOK!

    14 gün içerisinde
    değişim ve iade

  • KARGOYU DÜŞÜNMEYİN

    300 TL üzeri
    kargo ücretsiz

  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Mantar enfeksiyonunu önlemeye yardımcı olur.

Ürün Faydası


Wartner Nailexpert, tırnak mantarını gideren ya da mantar enfeksiyonuna meyilli tırnaklarda önleyici olarak kullanılan bir medikal cihazdır. Hem el hem ayak tırnakları için geliştirilmiştir. Hafif ve orta şiddetli topikal onikomikozis tedavisinde kullanılır. Bu ürün, sıklıkla tırnak mantarının bulunabileceği ortamlara (yüzme havuzları, spor salonları, saunalar vb.) maruz kalan hastalara tavsiye edilir.

Wartner Nailexpert eşsiz formülü (DS12 complex TM) ve uygulama fırçası ile

yeni hedefli tedavi sunan bir medikal cihazdır. Nailexpert,

*enfeksiyonun diğer tırnaklara bulaşmasını önleyen gelişmiş bir tabaka yaratır ve mantar için uygun olmayan bir ortam oluşturur.

Nemlendirme ve besleme özellikleri sayesinde sağlıklı bir tırnak için gerekli olan yenilenmeyi kolaylaştırır.

Etki mekanizması, enfeksiyonun daha fazla yayılmasını ve büyümesini önleyen bir film oluşturan silikon yağlara dayanmaktadır. Seçilen silikonlar, film oluşturucu özelliğe sahiptir ve tırnaklar üzerinde geçirgen olmayan bir film tabakası oluştururlar. Bu film tırnağı onikomikozis ve diğer dermatofitlere karşı korur. Aynı zamanda var olan mantar formunun yüzeyini lipofilik ve hidrofobik bir film ile kaplayarak mantarın yaşamsal besinlere ve oksijene ulaşmasını engeller.

Ayrıca, sağlıklı bir tırnak olma yolunda Nailexpert by Wartner tırnağın yenilenmesini kolaylaştırmak için, yenileyici özelliği bulunan, aynı zamanda gliserin ile birleştiğinde de

besleme ve nemlendirme özelliklerine sahip olan D-panthenol içerir.

Tırnak mantarı gelişimini artıran faktörler:

Nemli ortamlarda çalışmak

Hava değişimine izin vermeyen ve teri emmeyen çorap ve ayakkabılar

Psöriasis gibi şekil bozukluğu hastalığı

Yüzme havuzları, spor salonları ve duş odaları gibi nemli halka açık yerlerde, çıplak ayakla yürüyüş

Ayak mantarı

Küçük bir cilt ya da tırnak yaralanması, hasarı ya da başka bir enfeksiyon

Diyabet, dolaşım sorunları veya zayıf bir bağışıklık sistemine sahip olmak

 

 

 

 

 

Kullanım Şekli


Fırça aplikatörü ürüne doyurduktan sonra problemli bölgeye uygulayın ve kurumasını bekleyin (iki kez tekrarlayın). Günde iki kez kullanın. 400 kullanımlıktır.

 

Uyarılar
İçindekilerMenşei: Sweden
Üretici / İthalatçı: Natumin Pharma AB / Omega Phar
Kullanım Yeri: Tırnak
Kullanım Zamanı: Sabah ve Akşam
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR