Otacı Septisil Karadut 16 Pastil

Marka:
Ürün Kodu: Otacı.005   /
Barkod: 8699512110097
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Bitkisel boğaz pastili

Ürün Faydası


Karadut bitkisel pastil

Kullanım Şekli


24 saat içinde 12 pastilden fazla alınmamalıdır. 6 yaşın altındaki çocuklarda kullanmamalıdır.

Uyarılar  • Kullanmadan önce kullanım kılavuzunu dikkatlice okuyunuz. Kullanmakta olduğunuz başka bir ilaç var ise muhakkak doktorunuza ve eczacınıza bildiriniz.

  • 24 saat içinde 12 pastilden fazla alınmamalıdır.

  • 6 yaşın altındaki çocuklarda kullanmamalıdır

  • Şekere tolerans göstermeyenlerde yada ilgili bir metabolik hastalık olan durumlarda kullanılmamalıdır.

  • Bir pastil toplam 2,4 g sakkaroz ve maltoz içermektedir. Bu ürün etken maddeye veya yardımcı maddelerden birine karşı alerjik tepki gösterenlerde kullanılmamalıdır.
İçindekiler


 Her bir pastil etken madde olarak 2,4 mg  Heksilrezorsinol içermektedir. Tatlandırıcılar; sakkaroz, maltoz  Aroma; karadut, Esans; nane yağı.  
Menşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: KURTSAN İLAÇLARI
Kullanım Zamanı: Gün içinde 6-12 tablet
Cinsiyet: Unisex

Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Welldermo.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR