Otacı Adaçayı 16 Pastil

Marka:
Ürün Kodu: Otacı.001   /
Barkod: 8699512110059
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Bitkisel boğaz pastili

Ürün Faydası


Adaçayı Bitkisel Pastil

Kullanım Şekli


Yetişkinlerde günde 16 pastil, 2-12 yaş  arası çocuklar günde 8 pastile kadar alabilirler. Pastil ağızda eritilerek kullanılır.  

Uyarılar


Herhangi bir yan etki/advers etki bilgisine rastlanmamıştır. istenmeyen bir etki görüldüğü zaman Sağlık Bakanlığı Türkiye Farmakovijilans Merkezi (TÜFAM)a bildiriniz.

İçindekiler


Mentol % 0.2, Okaliptol % 0.05, Timol % 0.0004, Kafur % 0.0004, Adaçayı yağı, Anason yağı, Kekik yağı, Adaçayı, Nane, Meyan kökü ekstreleri, Glikoz, Sakkaroz.  
Menşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: KURTSAN İLAÇLARI
Kullanım Zamanı: Gün içinde 8-10 tablet
Cinsiyet: Unisex

Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Welldermo.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR